2011-02-26
Hälsingerallyt
Official final
On SS 3
84 starting
Pos |
No. |
|
Driver / CO-Driver |
Club |
Competition class |
|
Car / Model |
Time |
Diff L |
Diff C |
Diff P |
|
3 |
|
Kjell Sandberg |
Haninge MK |
A-förare 4 WD |
|
Toyota |
12:19,2 |
|
|
|
1 |
|
|
Cay Nyberg |
Huddinge MK |
|
|
Corolla WRC |
|
|
|
4 |
|
Björn Adolfsson |
KAK Motorsport |
A-förare 4 WD |
|
Škoda |
12:34,6 |
15,4
|
15,4
|
15,4
|
2 |
|
|
Mikael Ståhl |
Haninge MK |
|
|
Octavia |
|
|
|
1 |
|
Jan Björe |
SMK Södermanland |
A-förare 4 WD |
|
Subaru |
12:49,6 |
30,4
|
30,4
|
15,0
|
3 |
|
|
Jan Ström |
|
|
|
WRX STi |
|
|
|
205 |
|
Anders Lundkvist |
Skepptuna MK |
B-förare 4 WD |
|
Subaru |
12:52,1 |
32,9
|
|
2,5
|
1 |
|
|
Fredrik Lundkvist |
Skepptuna MK |
|
|
Impreza |
|
|
|
10 |
|
Anders Lundin |
MK Rimo |
A-förare 4 WD |
|
Subaru |
12:53,2 |
34,0
|
34,0
|
1,1
|
4 |
|
|
Göran Schönqvist |
MK Rimo |
|
|
Impreza STi |
|
|
|
13 |
|
Johan Rudengren |
Eskilstuna MK |
A-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
12:53,9 |
34,7
|
34,7
|
0,7
|
5 |
|
|
Christer Johansson |
Flens MS |
|
|
Lancer Evo X |
|
|
|
20 |
|
Martin Berglund |
SMK Gävle |
A-förare 2 WD |
|
VW |
12:54,8 |
35,6
|
|
0,9
|
1 |
|
|
Håkan Palm |
Björnjägarns RC |
|
|
Golf |
|
|
|
21 |
|
Tobias Söderqvist |
AMF Årsunda |
A-förare 2 WD |
|
Toyota |
12:57,0 |
37,8
|
2,2
|
2,2
|
2 |
|
|
Joakim Söderqvist |
AMF Årsunda |
|
|
Corolla |
|
|
Applicant: Tractive AB |
|
|
12 |
|
Daniel Johansson |
Nollåtta MK |
A-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
12:58,2 |
39,0
|
39,0
|
1,2
|
6 |
|
|
Mikael Pettersson |
SMK Gävle |
|
|
Lancer Evo IX |
|
|
Applicant: JRM RACING AB |
|
|
2 |
|
Per-Arne Ljung |
Hofors MS |
A-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
13:01,0 |
41,8
|
41,8
|
2,8
|
7 |
|
|
Kjell Andersson |
Hofors MS |
|
|
Lancer Evo V |
|
|
Applicant: EMM Rallyteam |
|
|
9 |
|
Conny Nyström |
SMK Söderhamn |
A-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
13:02,4 |
43,2
|
43,2
|
1,4
|
8 |
|
|
Sören Anttila |
SMK Söderhamn |
|
|
Lancer Evo VII |
|
|
|
6 |
|
Göran Lindström |
Huddinge MK |
A-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
13:02,8 |
43,6
|
43,6
|
0,4
|
9 |
|
|
Henrik Hedlund |
Huddinge MK |
|
|
Lancer Evo VII |
|
|
Applicant: JRM RACING AB |
|
|
17 |
|
Ronnie Österberg |
Haninge MK |
A-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
13:12,5 |
53,3
|
53,3
|
9,7
|
10 |
|
|
Robert Eriksson |
SMK Uppsala |
|
|
Lancer Evo VI |
|
|
|
23 |
|
Peo Berglund |
Sandvikens MK |
A-förare 2 WD |
|
Ford |
13:16,8 |
57,6
|
22,0
|
4,3
|
3 |
|
|
Mattias Sundström |
Sandvikens MK |
|
|
Fiesta ST |
|
|
Applicant: SOLKEM AB |
|
|
11 |
|
Björn Jacobson |
Värmdö MK |
A-förare 4 WD |
|
Subaru |
13:22,2 |
1:03,0
|
1:03,0
|
5,4
|
11 |
|
|
Tomas Koepke |
Värmdö MK |
|
|
Impreza |
|
|
|
207 |
|
Stefan Öhrn |
Ljusdals MS |
B-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
13:25,3 |
1:06,1
|
33,2
|
3,1
|
2 |
|
|
Lars Grip |
Ljusdals MS |
|
|
Lancer Evo IV |
|
|
|
19 |
|
Johan Holmberg |
Gotlands MF |
A-förare 2 WD |
|
Toyota |
13:26,2 |
1:07,0
|
31,4
|
0,9
|
4 |
|
|
Henrik Appelskog |
Östergyllen RC |
|
|
Corolla |
|
|
Applicant: Nordh`s Lastmaskiner AB |
|
|
32 |
|
Tommy Ström |
Härnösands MK |
A-förare 2 WD |
|
Toyota |
13:27,5 |
1:08,3
|
32,7
|
1,3
|
5 |
|
|
Mats Frycklund |
Härnösands MK |
|
|
Corolla |
|
|
|
22 |
|
Erik Lindroth |
Mora MK |
A-förare 2 WD |
|
Opel |
13:29,9 |
1:10,7
|
35,1
|
2,4
|
6 |
|
|
Henrik Olsson |
|
|
|
Corsa |
|
|
|
14 |
|
Steen Skodborg |
Borlänge MK |
A-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
13:32,4 |
1:13,2
|
1:13,2
|
2,5
|
12 |
|
|
Joakim Brindbergs |
Borlänge MK |
|
|
Lancer Evo VII |
|
|
|
26 |
|
Hans-Åke Stensvik |
MK Rimo |
A-förare 2 WD |
|
Volvo |
13:35,9 |
1:16,7
|
41,1
|
3,5
|
7 |
|
|
Håkan Jansson |
MK Rimo |
|
|
240 |
|
|
Applicant: A.Jansson o son skogsmaskiner |
|
|
202 |
|
Ola Parkheden |
Mälaröarnas MK |
A-förare 2 WD |
|
VW |
13:35,9 |
1:16,7
|
41,1
|
|
7 |
|
|
Martin Holmdahl |
MK Ran Askersund |
|
|
Golf III Multifuel |
|
|
|
28 |
|
Tommy Högström |
MK Rimo |
A-förare 2 WD |
|
Opel |
13:37,5 |
1:18,3
|
42,7
|
1,6
|
9 |
|
|
Mats Jägerhult |
Vallentuna MK |
|
|
Corsa B |
|
|
Applicant: J:SON Mark o Maskin AB |
|
|
30 |
|
Roine Björk |
Rasbo MK |
A-förare 2 WD |
|
Opel |
13:37,9 |
1:18,7
|
43,1
|
0,4
|
10 |
|
|
Johnny Björk |
Rasbo MK |
|
|
Corsa B |
|
|
|
90 |
|
Mikael Lööv |
Rasbo MK |
C-förare 4 WD |
|
Opel |
13:48,7 |
1:29,5
|
|
10,8
|
1 |
|
|
Tony Jansson |
Alminge MK |
|
|
Calibra |
|
|
|
61 |
|
Robin Friberg |
Ludvika MS |
B-förare 2 WD |
|
Ford |
13:50,3 |
1:31,1
|
|
1,6
|
1 |
|
|
Christoffer Bäck |
SMK Hedemora |
|
|
Fiesta |
|
|
|
66 |
|
Joakim Irebrand |
Vallentuna MK |
B-förare 2 WD |
|
Peugeot |
13:55,8 |
1:36,6
|
5,5
|
5,5
|
2 |
|
|
Kimmo Paavilainen |
Vallentuna MK |
|
|
206 |
|
|
|
25 |
|
Göran Nilson |
Waxholms MK |
A-förare 2 WD |
|
Volvo |
13:58,3 |
1:39,1
|
1:03,5
|
2,5
|
11 |
|
|
Carolin Larsson |
Waxholms MK |
|
|
240 |
|
|
|
60 |
|
Johan Elovsson |
Skepptuna MK |
B-förare 2 WD |
|
Nissan |
13:59,0 |
1:39,8
|
8,7
|
0,7
|
3 |
|
|
Andreas Olsson |
Rasbo MK |
|
|
Sunny GTI |
|
|
|
31 |
|
Kim Nilsson |
Skutskärs MS |
A-förare 2 WD |
|
VW |
14:00,0 |
1:40,8
|
1:05,2
|
1,0
|
12 |
|
|
Lars-Olof Persson |
Järbo MK |
|
|
Golf III |
|
|
|
29 |
|
Mattias Hägg |
SMK Hälsinge |
A-förare 2 WD |
|
Toyota |
14:02,1 |
1:42,9
|
1:07,3
|
2,1
|
13 |
|
|
Emma Hägg |
SMK Hälsinge |
|
|
Corolla |
|
|
Applicant: Häggs Bildemontering AB |
|
|
64 |
|
Erik Wallin |
Skepptuna MK |
B-förare 2 WD |
|
Volvo |
14:09,7 |
1:50,5
|
19,4
|
7,6
|
4 |
|
|
Jan Ramsell |
Skepptuna MK |
|
|
242 |
|
|
|
75 |
|
Stefan Hedström |
SMK Hälsinge |
B-förare 2 WD |
|
Citroën |
14:09,7 |
1:50,5
|
19,4
|
|
4 |
|
|
Michael Walther |
SMK Hälsinge |
|
|
Xsara VTS |
|
|
|
73 |
|
Mikael Persson |
Ljusdals MS |
B-förare 2 WD |
|
Saab |
14:19,0 |
1:59,8
|
28,7
|
9,3
|
6 |
|
|
Lasse Karlsson |
SMK Hälsinge |
|
|
9-3 T16 |
|
|
|
16 |
|
Jan Strandberg |
Krokoms MK |
A-förare 4 WD |
|
Mazda |
14:29,5 |
2:10,3
|
2:10,3
|
10,5
|
13 |
|
|
Stig Nesterud |
Stuguns MK |
|
|
323 |
|
|
|
78 |
|
Niklas Karlsson |
Värmdö MK |
Volvo Original Elit B / N1 B |
|
Volvo |
14:34,3 |
2:15,1
|
|
4,8
|
1 |
|
|
Andreas Johansson |
Eskilstuna MK |
|
|
940 |
|
|
Applicant: Värmdö Motorteknik |
|
|
67 |
|
Tomas Bergman |
SMK Hälsinge |
B-förare 2 WD |
|
VW |
14:45,7 |
2:26,5
|
55,4
|
11,4
|
7 |
|
|
Torsten Dahlberg |
SMK Hälsinge |
|
|
Golf |
|
|
Applicant: Välsta Bildemontering AB |
|
|
69 |
|
Andreas Frölander |
Gotlands MF BK |
B-förare 2 WD |
|
Citroën |
14:48,9 |
2:29,7
|
58,6
|
3,2
|
8 |
|
|
Lars-Erik Olhem |
Bollnäs MK |
|
|
ZX |
|
|
|
57 |
|
Lars Stugemo |
KAK |
B-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
14:52,1 |
2:32,9
|
2:00,0
|
3,2
|
3 |
|
|
Jonny Olofsson |
Umeå AK |
|
|
Lancer Evo IX |
|
|
|
70 |
|
Anders Hedström |
SMK Hälsinge |
B-förare 2 WD |
|
Citroën |
14:55,3 |
2:36,1
|
1:05,0
|
3,2
|
9 |
|
|
Robert Bergvik |
Ljusdals MS |
|
|
Xsara Coupé |
|
|
|
71 |
|
Markus Nyberg |
Säters MK |
B-förare 2 WD |
|
Volvo |
14:56,9 |
2:37,7
|
1:06,6
|
1,6
|
10 |
|
|
Jerker Berglund |
SMK Dala Falun |
|
|
240 |
|
|
|
80 |
|
Magnus Persson |
SMK Söderhamn |
Volvo Original Elit B / N1 B |
|
Volvo |
14:59,0 |
2:39,8
|
24,7
|
2,1
|
2 |
|
|
Anders Banger |
Ljusdals MS |
|
|
940 |
|
|
|
50 |
|
Patrik Lindberg |
Hedesunda MK |
Volvo Original Elit A / N1 A |
|
Volvo |
15:04,6 |
2:45,4
|
|
5,6
|
1 |
|
|
Lina Björklund |
Rättvik RK |
|
|
940 |
|
|
|
53 |
|
Marcus Fors |
SMK Hälsinge |
A-förare Grupp E |
|
VW |
15:11,3 |
2:52,1
|
|
6,7
|
1 |
|
|
Daniel Fors |
SMK Hälsinge |
|
|
Golf |
|
|
|
113 |
|
Anton Alkberg |
Småbacka MK |
Ungdomsrally |
|
Opel |
15:15,2 |
2:56,0
|
|
3,9
|
1 |
|
|
Christer Alkberg |
Småbacka MK |
|
|
Astra |
|
|
|
107 |
|
Joel Persson |
Ilsbo MK |
Volvo Original /N1 C-förare |
|
Volvo |
15:18,7 |
2:59,5
|
|
3,5
|
1 |
|
|
Hanna Nordin |
Ilsbo MK |
|
|
242 |
|
|
|
96 |
|
Mårten Egertz |
Vallentuna MK |
C-förare 2 WD |
|
VW |
15:21,7 |
3:02,5
|
|
3,0
|
1 |
|
|
Mikael Hellqvist |
Vallentuna MK |
|
|
Golf II 16v |
|
|
|
99 |
|
Tomas Åkerlund |
MK Rimo |
C-förare 2 WD |
|
VW |
15:26,7 |
3:07,5
|
5,0
|
5,0
|
2 |
|
|
Tomas Henriksson |
MK Rimo |
|
|
Golf Mk 1 |
|
|
|
109 |
|
Anders Wimark |
Bollnäs MK |
C-förare Grupp E |
|
Opel |
15:31,8 |
3:12,6
|
|
5,1
|
1 |
|
|
Andreas Waleteg |
Bollnäs MK |
|
|
Astra |
|
|
|
114 |
|
Emil Bergkvist |
Hofors MS |
Ungdomsrally |
|
Volvo |
15:39,4 |
3:20,2
|
24,2
|
7,6
|
2 |
|
|
Hans-Olov Bergkvist |
Hofors MS |
|
|
244 |
|
|
|
104 |
|
Patrik Lundberg |
Ilsbo MK |
Volvo Original /N1 C-förare |
|
Volvo |
15:46,7 |
3:27,5
|
28,0
|
7,3
|
2 |
|
|
Mats Olof Lundberg |
Ilsbo MK |
|
|
240 |
|
|
|
103 |
|
Mikael Bergqvist |
SMK Hälsinge |
Volvo Original /N1 C-förare |
|
Volvo |
15:48,1 |
3:28,9
|
29,4
|
1,4
|
3 |
|
|
Ola Swiuq |
Bollnäs MK |
|
|
940 |
|
|
|
91 |
|
Hans Emilsson |
Jämtlands MK |
C-förare 4 WD |
|
Nissan |
15:48,5 |
3:29,3
|
1:59,8
|
0,4
|
2 |
|
|
Jimmy Nesterud |
Jämtlands MK |
|
|
Sunny GTI-R |
|
|
|
51 |
|
Dag Lundqvist |
Sandvikens MK |
Volvo Original Elit A / N1 A |
|
Volvo |
15:57,7 |
3:38,5
|
53,1
|
9,2
|
2 |
|
|
Eddie Lundqvist |
Sandvikens MK |
|
|
240 |
|
|
|
79 |
|
Christopher Tottie |
Mälaröarnas MK |
Volvo Original Elit B / N1 B |
|
Volvo |
15:58,0 |
3:38,8
|
1:23,7
|
0,3
|
3 |
|
|
Ulrik Nilsson |
Mälaröarnas MK |
|
|
940 |
|
|
|
49 |
|
Ronnie Lönn |
Mälaröarnas MK |
Volvo Original Elit A / N1 A |
|
Volvo |
16:01,5 |
3:42,3
|
56,9
|
3,5
|
3 |
|
|
Mats Höjer |
Mälaröarnas MK |
|
|
940 |
|
|
|
89 |
|
Manne Hermansson |
Almunge MK |
B-förare Grupp E |
|
VW |
16:08,1 |
3:48,9
|
|
6,6
|
1 |
|
|
Axel Hermansson |
Almunge MK |
|
|
Golf |
|
|
|
48 |
|
Ulrik Fredriksson |
Haninge MK |
Volvo Original Elit A / N1 A |
|
Volvo |
16:10,0 |
3:50,8
|
1:05,4
|
1,9
|
4 |
|
|
Stefan Ahl |
Wäxjö MS |
|
|
940 |
|
|
Applicant: Car Care Sthlm |
|
|
82 |
|
Pär Bryngelsson |
SMK Hälsinge |
Volvo Original Elit B / N1 B |
|
Volvo |
16:13,7 |
3:54,5
|
1:39,4
|
3,7
|
4 |
|
|
Mats Jönsson |
SMK Hälsinge |
|
|
242 |
|
|
Applicant: Välsta Bildemontering AB |
|
|
108 |
|
Henrik Lundberg |
Ilsbo MK |
Volvo Original /N1 C-förare |
|
Volvo |
16:13,9 |
3:54,7
|
55,2
|
0,2
|
4 |
|
|
Susanne Henriksson |
Ilsbo MK |
|
|
242 |
|
|
|
97 |
|
Micael Demander |
Sollefteå RRC |
C-förare 2 WD |
|
Renault |
16:14,3 |
3:55,1
|
52,6
|
0,4
|
3 |
|
|
Hans-Roland Sundström |
Sollefteå Arc |
|
|
Clio Williams |
|
|
|
52 |
|
Per Göransson |
Almunge MK |
A-förare Appendix K |
|
Ford |
16:19,5 |
4:00,3
|
|
5,2
|
1 |
|
|
Jan Nilsson |
Kolsva MS |
|
|
Falcon Sprint |
|
|
|
92 |
|
Carolina Jurå |
SMK Uppsala |
C-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
16:19,6 |
4:00,4
|
2:30,9
|
0,1
|
3 |
|
|
Dan Jurå |
SMK Uppsala |
|
|
Lancer Evo VIII |
|
|
|
102 |
|
Bengt-Anders Rolin |
SMK Hälsinge |
Volvo Original /N1 C-förare |
|
Volvo |
16:25,8 |
4:06,6
|
1:07,1
|
6,2
|
5 |
|
|
Paulin Bergqvist |
SMK Hälsinge |
|
|
240 |
|
|
|
101 |
|
Torbjörn Karlsson |
Rasbo MK |
Volvo Original /N1 C-förare |
|
Volvo |
16:26,7 |
4:07,5
|
1:08,0
|
0,9
|
6 |
|
|
Tapio Palola |
MSK Hammaren |
|
|
944 |
|
|
|
55 |
|
Kent Brodin |
Skepptuna MK |
A-förare Grupp E |
|
VW |
16:28,6 |
4:09,4
|
1:17,3
|
1,9
|
2 |
|
|
Therese Brodin |
Skepptuna MK |
|
|
Golf |
|
|
|
54 |
|
Kjelle Ekström |
Skepptuna MK |
A-förare Grupp E |
|
Saab |
16:30,5 |
4:11,3
|
1:19,2
|
1,9
|
3 |
|
|
Maiju Niiniskorpi |
Almunge MK |
|
|
99 |
|
|
|
110 |
|
Tobias Hillbom |
Films MK |
C-förare Grupp E |
|
Saab |
16:49,1 |
4:29,9
|
1:17,3
|
18,6
|
2 |
|
|
Roger Hillbom |
Films MK |
|
|
99 |
|
|
|
88 |
|
Tommy Andersson |
SMK Hälsinge |
B-förare Grupp E |
|
Ford |
16:51,5 |
4:32,3
|
43,4
|
2,4
|
2 |
|
|
Henrik Hedström |
SMK Sundsvall |
|
|
Escort |
|
|
|
86 |
|
Gunnar Asplund |
Vallentuna MK |
B-förare Appendix K |
|
Volvo |
17:32,4 |
5:13,2
|
|
40,9
|
1 |
|
|
Olle Asplund |
Vallentuna MK |
|
|
Amazon |
|
|
|
118 |
|
Patrik Johansson |
Rasbo MK |
Ungdomsrally |
|
VW |
17:44,6 |
5:25,4
|
2:29,4
|
12,2
|
3 |
|
|
Tony Johansson |
Rasbo MK |
|
|
Golf |
|
|
Applicant: Team Johansson Motorsport |
|
|
201 |
|
Pär Pålsson |
Jämtlands MK |
Volvo Original Elit A / N1 A |
|
Volvo |
17:49,0 |
5:29,8
|
2:44,4
|
4,4
|
5 |
|
|
Tina Blom |
Jämtlands MK |
|
|
940 |
|
|
|
87 |
|
Kenneth Karlsson |
Skepptuna MK |
B-förare Grupp E |
|
VW |
18:06,1 |
5:46,9
|
1:58,0
|
17,1
|
3 |
|
|
Leif-Erik Karlsson |
Skepptuna MK |
|
|
Golf GT |
|
|
|
47 |
|
Dick Larsson |
Rasbo MK |
Volvo Original Elit A / N1 A |
|
Volvo |
18:09,0 |
5:49,8
|
3:04,4
|
2,9
|
6 |
|
|
Jessica Larsson |
Rasbo MK |
|
|
244 |
|
|
|
46 |
|
Robin Brandel |
Rasbo MK |
Volvo Original Elit A / N1 A |
|
Volvo |
19:08,0 |
6:48,8
|
4:03,4
|
59,0
|
7 |
|
|
Henrik Wengrud |
Almunge MK |
|
|
944 |
|
|
|
119 |
|
Jonna Eson Brådhe |
Mälaröarnas MK |
Ungdomsrally |
|
VW |
19:40,7 |
7:21,5
|
4:25,5
|
32,7
|
4 |
|
|
Liz Brådhe |
Huddinge MK |
|
|
Golf 2 |
|
|
|
45 |
|
Ingemar Thelander |
SMK Gävle |
Volvo Original Elit A / N1 A |
|
Volvo |
20:07,0 |
7:47,8
|
5:02,4
|
26,3
|
8 |
|
|
Jürgen Sperl |
Skutskärs MS |
|
|
940 |
|
|
Applicant: valbo alltjänst AB |
|
|
15 |
|
Johnny Ericsson |
Mälaröarnas MK |
A-förare 4 WD |
|
Mitsubishi |
20:54,0 |
8:34,8
|
8:34,8
|
47,0
|
14 |
|
|
Marku Kangas |
Sandvikens MK |
|
|
Evo |
|
|
|
115 |
|
Daniel Budin |
SMK Gävle |
Ungdomsrally |
|
VW |
21:31,6 |
9:12,4
|
6:16,4
|
37,6
|
5 |
|
|
Göran Hammarström |
SMK Gävle |
|
|
Golf |
|
|
|
43 |
|
Patrick Andersson |
Vännäs MK |
A-förare 2 WD |
|
VW |
22:07,0 |
9:47,8
|
9:12,2
|
35,4
|
14 |
|
|
Michael Nyström |
Vännäs MK |
|
|
Golf |
|
|
|
42 |
|
Janne Hellgren |
Jämtlands MK |
A-förare 2 WD |
|
Ford |
22:30,8 |
10:11,6
|
9:36,0
|
23,8
|
15 |
|
|
Joakim Ihren |
Jämtlands MK |
|
|
Fiesta |
|
|
|
41 |
|
Conny Sjöström |
MK Orion |
A-förare 2 WD |
|
Peugeot |
24:05,0 |
11:45,8
|
11:10,2
|
1:34,2
|
16 |
|
|
Mikael Jonsson |
SMK Gävle |
|
|
306 GTI |
|
|
|
38 |
|
Pär Swedh |
SMK Hälsinge |
A-förare 2 WD |
|
Volvo |
25:14,7 |
12:55,5
|
12:19,9
|
1:09,7
|
17 |
|
|
Lars-Åke Persson |
SMK Hälsinge |
|
|
240 |
|
|
|
40 |
|
Bo Almgren |
Mälaröarnas MK |
A-förare 2 WD |
|
VW |
29:21,1 |
17:01,9
|
16:26,3
|
4:06,4
|
18 |
|
|
Johan Thelin |
|
|
|
Golf 16v |
|
|
* = allotted time,
? = under investigation
|