Svenska English
Raceconsulting
2014-08-09 Rally Killingen Official final
On SS 4
121 competitors
Pos No Driver/CO-Driver Club/Country Class Make/Model Time Diff L Diff C Diff P
1 98 Fredrik Grahn SMK Linde A-förare 4 WD Ford 8:13,2
1   Stefan Ohlson Teknis MC   Focus WRC  
 
2 99 Mattias Jirvelius SMK Örebro A-förare 4 WD Ford 8:22,6 9,4 9,4 9,4
2   Erik Gustavsson SMK Linde   Fiesta S2000  
 
3 106 Jimmy Olsson Storfors MK A-förare 2 WD Volvo 8:27,2 14,0 4,6
1   Conny Sundqvist Storfors MK   940  
Entrant: HL Service i Laxå AB
 
4 101 Jan Östlund Munkfors MC A-förare 4 WD Mitsubishi 8:31,8 18,6 18,6 4,6
3   Björn Nilsson MK Ratten   Evo IV  
 
5 109 Simon Johansson Munkfors MC A-förare 2 WD Volvo 8:36,4 23,2 9,2 4,6
2   Fredrik Peterson V:a Östergötlands MK   940  
 
6 108 Stefan Axelsson Säffle MC A-förare 2 WD Volvo 8:36,6 23,4 9,4 0,2
3   Pierre Ellisson Säffle MC   940  
 
7 118 Niklas Blomkvist Munkfors MC B-förare 2 WD Volvo 8:41,2 28,0 4,6
1   Tommy Lindholm Munkfors MC   242  
 
8 112 Stefan Ryberg Forshaga MC A-förare 2 WD Volvo 8:41,6 28,4 14,4 0,4
4   Christan Ohlsson Kils MK Bil   940  
 
9 107 Jan Johansson Fryksdalens MK A-förare 2 WD Toyota 8:43,2 30,0 16,0 1,6
5   Henrik Hamberg Mora MK   Corolla  
 
10 114 Magnus Engelbrektsson MK Team Treske A-förare 2 WD Volvo 8:43,3 30,1 16,1 0,1
6   Torbjörn Danielsson MK Team Westom   940  
 
11 111 Knut-Olov Edenholm MK Team Treske A-förare 2 WD Volvo 8:46,9 33,7 19,7 3,6
7   Dan Rhodin SMK Trollhättan   242  
 
11 206 Tom Thomasson MK Ratten B-förare 2 WD Volvo 8:46,9 33,7 5,7
2   Dan Levin MK Ratten   240  
 
13 110 Björn Larsson Forshaga MC A-förare 2 WD Volvo 8:53,8 40,6 26,6 6,9
8   Krister Gull Kils MK Bil   242  
 
14 205 Anders Karlsson Säffle MC A-förare 2 WD BMW 8:54,3 41,1 27,1 0,5
9   Anders Carlsson   M3  
 
15 125 Daniel Edman Sandvikens MK B-förare 2 WD Volvo 8:56,7 43,5 15,5 2,4
3   Jesper Eriksson Järbo MK   242  
Entrant: Stefan Edman Åkeri AB
 
16 22 Pär Nordahl MK Ratten A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 8:58,0 44,8 1,3
1   Patrik Barth MK Ratten   940  
Entrant: TEAM JC RACE TEKNIK
 
17 115 Peter Liwell Eskilstuna MK A-förare 2 WD VW 9:00,9 47,7 33,7 2,9
10   Tommy Wallin Eskilstuna MK   Golf II  
Entrant: Sörmlands Energi AB www.sormlandsenergi.se
 
18 23 Anton Brorsson Jämtlands MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:02,3 49,1 4,3 1,4
2   David Arhusiander Jämtlands MK   940  
 
18 204 Björn Johansson MSK Kvarnvingarna A-förare Appendix K Opel 9:02,3 49,1
1   Anders Olsson MK Ratten   Kadett GTE  
Entrant: Opel Rally Team Sweden
 
20 207 Morten Storsveen NAF Øvre Østfold C-förare 2 WD Nissan 9:04,4 51,2 2,1
1   Erik Svartås Svartås NAF Øvre Østfold   Micra  
 
21 202 Fredrik Jonasson Krokoms MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:04,7 51,5 0,3
1   Jimmy Nesterud Jämtlands MK   740  
 
22 124 Reine Bergström Hällefors MK B-förare 2 WD Peugeot 9:05,2 52,0 24,0 0,5
4   Robin Bergström Hällefors MK   306 GTI  
 
23 43 Henrik Johansson Ydre MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:05,4 52,2 0,7 0,2
2   Ulf Johansson Ydre MK   940  
Entrant: Hycklinge Bensin & Service AB
 
24 132 Lars Øivind Enerberg NMK Gjøvik C-förare 2 WD Volvo 9:07,1 53,9 2,7 1,7
2   Alex Goddokken NMK Gjøvik   242  
 
25 24 Patrik Adolfsson Säffle MC A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:07,7 54,5 9,7 0,6
3   Fredrik Erixon Säffle MC   240  
Entrant: Team Koskela Golv o Bygg
 
26 113 Thomas Blåder Filipstad MC A-förare 2 WD Volvo 9:07,8 54,6 40,6 0,1
11   Tommy Magnusson Filipstad MC   940  
 
27 25 Frederik Eckhardt Eskilstuna MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:09,8 56,6 5,1 2,0
3   Charlie Ekström Eskilstuna MK   940  
 
28 93 Svein Petter Silseth NAF Motorsport Asker og Bærum B-förare Appendix K Ford 9:12,5 59,3 2,7
1   Martin Elofsson NAF Motorsport Asker og Bærum   Escort RS 1600  
 
29 121 Daniel Johansson Munkfors MC B-förare 2 WD Volvo 9:12,9 59,7 31,7 0,4
5   Henrik Eriksson Laxå MK   240  
 
30 37 Rickard Gustafsson SMK Södermanland B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:13,6 1:00,4 8,9 0,7
4   Patrick Larsson Eskilstuna MK   940  
Entrant: www.rallyimport.se
 
31 18 Niklas Nilsson Jämtlands MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:14,2 1:01,0 16,2 0,6
4   Dan Hoff Jämtlands MK   940  
 
32 39 Jens Sjöström Malungs MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:14,3 1:01,1 9,6 0,1
5   Patrik Hårdén Malungs MK   940  
 
33 26 Fredrik Jansson Rasbo MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:15,3 1:02,1 10,6 1,0
6   Conny Rådèn Taxinge MK   940  
Entrant: Peter Jansson Åkeri AB
 
34 119 Mikael Tengelin Nora MK B-förare 2 WD Volvo 9:16,3 1:03,1 35,1 1,0
6   Per-Erik Andersson Ludvika MS   242  
 
35 92 Øistein Solberg SMK Eda B-förare Appendix K Ford 9:16,5 1:03,3 4,0 0,2
2   Eira Solberg Team Westom   Escort RS 1600  
 
36 35 Mattias Andersson V:a Östergötlands MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:17,0 1:03,8 12,3 0,5
7   Fredrik Adolfsson V:a Östergötlands MK   940  
Entrant: Team KåCe Bilservice
 
37 34 Kim Nilsson Osby MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:17,5 1:04,3 12,8 0,5
8   Nathalie Bernström Skillingaryd MK   940  
 
38 105 Kåre Moen MK Team Westom C-förare 4 WD Mitsubishi 9:18,2 1:05,0 0,7
1   Marcus Morén Kolsva MS   Lancer  
 
39 9 Emil Carlsson Katrineholms MK 1300 RallyCup Suzuki 9:19,3 1:06,1 1,1
1   Tobias Abrahamsson Katrineholms MK   Swift GTI  
Entrant: Sellholm Tuning
 
40 91 Bosse Sundin Dals MK A-förare Appendix K Volvo 9:20,0 1:06,8 17,7 0,7
2   Andreas Hillby Mölndals MK   242  
 
41 21 Ingvar Nilsson Hällefors MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:20,8 1:07,6 22,8 0,8
5   Anders Östlund Hällefors MK   940  
 
28 Erik Karlström Nässjö MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:21,1 1:07,9 16,4 0,3
9   Oscar Almqvist Vetlanda RRC   940  
 
43 5 Rickard Andersson Eskilstuna MK 1300 RallyCup Suzuki 9:22,4 1:09,2 3,1 1,3
2   Carl Gustaf Karlsson Eskilstuna MK   Swift Mk1  
Entrant: Sellholm Tuning
 
43 123 Janne Eriksson Säffle MC B-förare 2 WD BMW 9:22,4 1:09,2 41,2
7   Håkan Johansson Säffle MC   325  
 
45 15 Henrik Enner Likenäs MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:22,8 1:09,6 24,8 0,4
6   Erland Stigsson Fryksdalens MK   940  
 
46 7 Niklas Johansson Årjängs MK 1300 RallyCup Suzuki 9:23,0 1:09,8 3,7 0,2
3   Conny Karlsson Årjängs MK   Swift GTI  
 
47 33 Andreas Johansson Fagersta MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:23,8 1:10,6 19,1 0,8
10   Pär Sundqvist Fagersta MK   940  
 
48 32 Tommy Larsson Kullings MS B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:23,9 1:10,7 19,2 0,1
11   Gunnar Flodén Kullings MS   940  
Entrant: www.terrazzo.se
 
49 58 Fredrik Hagelin Säffle MC C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:25,1 1:11,9 1,2
1   Pierre Karlsson Fryksdalens MK   244  
 
49 49 Pontus Jardstedt Kullings MS C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:25,1 1:11,9
1   Peter Svensson Kullings MS   240  
 
51 17 Pär Pålsson Jämtlands MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:25,4 1:12,2 27,4 0,3
7   Tina Blom Jämtlands MK   940  
 
51 36 Christoffer Gunnarsson Fägre MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:25,4 1:12,2 20,7
12   Marcus Jansson Storfors MK   940  
Entrant: Lejtorp Racing
 
53 31 Dennis Askling Hallsbergs MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:26,6 1:13,4 21,9 1,2
13   Alan Karlsson Laxå MK   940  
 
54 19 Mattias Nilsson Offerdals MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:26,7 1:13,5 28,7 0,1
8   Alf Jonsson Jämtlands MK   240  
 
55 73 Christoffer Olsson Säffle MC C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:27,5 1:14,3 2,4 0,8
3   Philip Olsson Säffle MC   240  
 
56 60 Linus Thorsson MK Ratten C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:28,3 1:15,1 3,2 0,8
4   Fredrik Ericson MK Ratten   240  
 
6 Jan Erik Eriksson Ludvika MS 1300 RallyCup Suzuki 9:28,5 1:15,3 9,2 0,2
4   Magnus Nilsson Katrineholms MK   Swift GTI  
Entrant: DEKALTRIM.NU
 
58 46 Mikael Bodén MK Ratten C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:29,1 1:15,9 4,0 0,6
5   Peter Johansson MK Team Treske   240  
 
59 47 Patrik Westerberg MK Ratten C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:29,7 1:16,5 4,6 0,6
6   Kent Ola Björklund MK Ratten   740  
 
60 126 Anders Weststrand Forshaga MC B-förare 2 WD Volvo 9:30,1 1:16,9 48,9 0,4
8   Stefan Örstrand Forshaga MC   242  
 
61 29 Erik Stenberg Kullings MS B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:30,3 1:17,1 25,6 0,2
14   Christoffer Lund Kullings MS   940  
 
62 27 Andreas Broberg Värmdö MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:30,6 1:17,4 25,9 0,3
15   Tobias Lis Värmdö MK   940  
 
63 69 Ola Wördin MK Ratten C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:31,2 1:18,0 6,1 0,6
7   Caroline Magnusson MK Ratten   940  
 
64 90 Hasse Alamaa Munkfors MC A-förare Appendix K Saab 9:32,4 1:19,2 30,1 1,2
3   Peter Björlin Munkfors MC   99  
 
65 38 Roger Fransson Vännäs MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:32,6 1:19,4 27,9 0,2
16   Charlott Holmqvist Vännäs MK   940  
 
66 76 Jimmy Lind Östmarks Motor o Ff A-B-C förare Grupp E Volvo 9:33,2 1:20,0 0,6
1   Emil Olsson MK Ratten   940  
 
67 55 Lina Björklund Rättviks RK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:33,5 1:20,3 8,4 0,3
8   Jan-Henrik Larspers Hedesunda MK   940  
 
68 30 Eddie Lundqvist Sandvikens MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:33,7 1:20,5 29,0 0,2
17   Kristian Brandvold Sandvikens MK   940  
Entrant: Team Lumek Motorsport
 
69 53 Henrik Johansson Dals MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:34,7 1:21,5 9,6 1,0
9   Daniel Hansson BMK Uddevalla   244  
 
70 59 Sebastian Johansson Götene MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:38,1 1:24,9 13,0 3,4
10   Herman Höög Götene MK   940  
 
71 65 Daniel Torp Säffle MC C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:38,9 1:25,7 13,8 0,8
11   Patrik Knöös Åmåls MK   240  
 
72 57 Rikard Engström Storfors MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:39,2 1:26,0 14,1 0,3
12   Thomas Larsson Storfors MK   244  
 
72 94 Mats Wassberg Säffle MC B-förare Appendix K Saab 9:39,2 1:26,0 26,7
3   Bertil Johnsson Säffle MC   V4  
 
74 52 André Eriksson MK Kopparberg C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:40,6 1:27,4 15,5 1,4
13   Ove Persson SMK Linde   940  
 
75 40 Håkan Olausson Stenungsunds MS B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:40,7 1:27,5 36,0 0,1
18   Anders Petersson Stenungsunds MS   940  
Entrant: motor-events.se
 
75 66 Johan Vedin Fryksdalens MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:40,7 1:27,5 15,6
14   Tobias Fredriksson Säffle MC   242  
 
77 8 Markus Kujanpää Södertälje KRC 1300 RallyCup Suzuki 9:40,9 1:27,7 21,6 0,2
5   Viktor Larsson Laxå MK   Swift  
Entrant: Dekaltrim
 
78 128 Reidar Moland NMK Sandefjord C-förare 2 WD Ford 9:43,4 1:30,2 39,0 2,5
3   Tormod Schau NMK Sandefjord   Escort Mk II  
 
79 70 Michael Nilsson Kils MK Bil C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:44,3 1:31,1 19,2 0,9
15   Lars Nilsson Kils MK Bil   242  
 
80 64 Marcus Persson Åmåls MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:46,6 1:33,4 21,5 2,3
16   Tobias Holmström Dals MK   940  
 
81 42 Lars-Magnus Persson MK Ratten B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:47,1 1:33,9 42,4 0,5
19   Peter Eriksson MK Ratten   244  
 
82 10 Jimmy Kujanpää Södertälje KRC 1300 RallyCup Suzuki 9:47,3 1:34,1 28,0 0,2
6   Lars Erik Kirmo Vallentuna MK   Swift Mk1 GTI  
 
83 67 Pelle Persson Fryksdalens MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:51,4 1:38,2 26,3 4,1
17   Sven-Erik Persson Fryksdalens MK   940  
 
84 51 Robert Teiffel Kullings MS C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:52,0 1:38,8 26,9 0,6
18   Susanne Hallengren Kullings MS   940  
 
85 16 Lars-Göran Kellgren Åmåls MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:53,9 1:40,7 55,9 1,9
9   Alfred Andersen Åmåls MK   940  
 
86 84 Erik Gustavsson Forshaga MC A-B-C förare Grupp E VW 9:54,9 1:41,7 21,7 1,0
2   Sonny Engström   Golf II  
Entrant: KAREV
 
86 85 Erik Wiklund Älvbygdens MK A-B-C förare Grupp E Volvo 9:54,9 1:41,7 21,7
2   Robin Bäckström Falköpings MK   244  
 
88 56 Tore Bigsten Götene MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 9:55,3 1:42,1 30,2 0,4
19   Torbjörn Fagerlind Götene MK   940  
 
89 130 Kristoffer Bekkemellem NAF Motorsport Asker og Bærum C-förare 2 WD Ford 9:57,2 1:44,0 52,8 1,9
4   Thea Frydenberg NAF Motorsport Asker og Bærum   Fiesta ST  
 
90 13 Linus Lundberg Sunnansjö MK 1300 RallyCup Suzuki 9:58,6 1:45,4 39,3 1,4
7   Mats Wittenström Ludvika MS   Swift  
Entrant: Sellholm Tuning
 
91 12 Krister Morén Kolsva MS 1300 RallyCup Suzuki 10:01,4 1:48,2 42,1 2,8
8   Ronnie Maxe Finspång MS   Swift GTI  
Entrant: Sellholm Tuning AB
 
92 78 Erika Söderman Mora MK A-B-C förare Grupp E Opel 10:09,4 1:56,2 36,2 8,0
4   Marielle Böe Hällefors MK   Astra  
 
93 134 Christian Bruce Säffle MC C-förare 2 WD Saab 10:10,3 1:57,1 1:05,9 0,9
5   Leif Bruce Säffle MC   V4  
 
94 72 Roland Halvarsson Karlstad MC Bil C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 10:12,3 1:59,1 47,2 2,0
20   Johanna Halvarsson Karlstad MC Bil   240  
 
95 48 Ove Björklund MK Ratten C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 10:17,4 2:04,2 52,3 5,1
21   Per Täppers MK Ratten   242  
 
11 Roger Eriksson Haninge MK 1300 RallyCup Suzuki 10:17,8 2:04,6 58,5 0,4
9   Sandra Bergström Haninge MK   Swift  
Entrant: Dekaltrim
 
97 133 Per Hedskog SMK Trollhättan C-förare 2 WD Opel 10:19,5 2:06,3 1:15,1 1,7
6   Anna-Maria Westerlund SMK Trollhättan   Ascona  
 
98 75 Kenneth Kristiansen SMK Eda A-B-C förare Grupp E Volvo 10:20,1 2:06,9 46,9 0,6
5   Peter T Modig Vara MK   940  
 
99 68 Jimmy Gustavsson Kils MK Bil C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 10:20,6 2:07,4 55,5 0,5
22   Andreas Nilsson Eskilstuna MK   242  
 
100 77 Linda Sjölin Flens MS A-B-C förare Grupp E Opel 10:21,0 2:07,8 47,8 0,4
6   Mikael Söderberg Västerås MS   Astra  
Entrant: Ledin Motorsport
 
101 14 Juha Liimatainen SMK Trollhättan 1300 RallyCup Citroen 10:24,6 2:11,4 1:05,3 3,6
10   Tim Hammarström Älmhults MK   AX Sport  
 
102 4 Mattias Jacobsson Dals MK Ungdomsrally Volvo 10:24,9 2:11,7 0,3
1   Joakim Johannesson Dals MK   240  
 
103 86 Dan Delin Karlstad MC Bil A-B-C förare Grupp E VW 10:26,1 2:12,9 52,9 1,2
7   Cecilia Täng-Delin Karlstad MC Bil   Golf II  
 
104 201 Rasmus Holm Hällefors MK Ungdomsrally Volvo 10:27,5 2:14,3 2,6 1,4
2   Per Kvarnström Hällefors MK   240  
 
105 71 Mathias Larsson MK Ran Askersund C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 10:27,8 2:14,6 1:02,7 0,3
23   Robin Larsson MK Ran Askersund   242  
 
106 62 Mikael Daggert Karlstad MC Bil C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 10:32,1 2:18,9 1:07,0 4,3
24   Frank Ågren   240  
 
107 79 Mikael Johansson Fjärås MK A-B-C förare Grupp E Opel 10:34,8 2:21,6 1:01,6 2,7
8   Robert Hjalmarsson Fjärås MK   Ascona B  
 
108 96 Mats Karlsson MK Kopparberg B-förare Appendix K Saab 10:36,1 2:22,9 1:23,6 1,3
4   Lasse Nyström MK Kopparberg   V4  
 
109 61 Kent Larsson Fryksdalens MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 10:46,7 2:33,5 1:21,6 10,6
25   Jesper Larsson Fryksdalens MK   242  
 
110 97 Morgan Björn Munkfors MC C-förare Appendix K Saab 10:47,3 2:34,1 0,6
1   Anders Ekström Munkfors MC   V4  
 
111 82 Mikael Karlsson Munkfors MC A-B-C förare Grupp E VW 10:50,7 2:37,5 1:17,5 3,4
9   Alexander Glavsjö Holm Karlstad MC Bil   Golf II  
 
112 81 Martin Falkevik MK Team Westom A-B-C förare Grupp E Volvo 10:52,3 2:39,1 1:19,1 1,6
10   Robert Jonsson MK Team Westom   740  
 
113 3 Sebastian Orava Laxå MK Ungdomsrally Volvo 10:53,0 2:39,8 28,1 0,7
3   Örjan Kjekkqvist Carlsborgs MK   242  
 
114 87 Kjell Jonasson Stenungsunds MS C-förare Grupp F FWD / RWD Volvo 11:09,0 2:55,8 16,0
1   Ann-Charlotte Jonasson Stenungsunds MS   940  
 
115 45 Tor Bækkevold NAF B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 11:10,9 2:57,7 2:06,2 1,9
20   Johan Wernefur Skillingaryds MK   240  
 
116 83 Åke Dahlen MK Team Westom A-B-C förare Grupp E Renault 11:16,3 3:03,1 1:43,1 5,4
11   Kenneth Wåhlin MK Team Treske   5 GTS  
 
117 80 Mathias Berg MK Team Treske A-B-C förare Grupp E Opel 11:29,9 3:16,7 1:56,7 13,6
12   Wilma Berg MK Team Treske   Corsa  
Entrant: Assistanskåren Svergie
 
2 Emelie Axelsson Säffle MC Ungdomsrally Volvo 11:30,0 3:16,8 1:05,1 0,1
4   Veronica Andersson Säffle MC   940  
Entrant: DIN RALLYBOUTIQUE
 
119 88 Emil Ohlsson MK Team Westom C-förare Grupp F FWD / RWD Volvo 12:27,0 4:13,8 1:18,0 57,0
2   Jan Adolfsson Finnskoga MK   940  
 
120 50 Fredrik Alin Åmåls MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 12:53,8 4:40,6 3:28,7 26,8
26   Alexander Alin Åmåls MK   244  
 
121 1 Madeleine Olsén MK Ratten Ungdomsrally VW 13:50,5 5:37,3 3:25,6 56,7
5   Kjell Olsén MK Ratten   Golf II  
 

Valid HTML 4.01! Valid CSS!