Svenska English
Raceconsulting
2014-08-09 Rally Killingen Official final
On SS 3
124 competitors
Pos No Driver/CO-Driver Club/Country Class Make/Model Time Diff L Diff C Diff P
1 98 Fredrik Grahn SMK Linde A-förare 4 WD Ford 2:53,2
1   Stefan Ohlson Teknis MC   Focus WRC  
 
2 99 Mattias Jirvelius SMK Örebro A-förare 4 WD Ford 2:54,2 1,0 1,0 1,0
2   Erik Gustavsson SMK Linde   Fiesta S2000  
 
3 106 Jimmy Olsson Storfors MK A-förare 2 WD Volvo 2:55,4 2,2 1,2
1   Conny Sundqvist Storfors MK   940  
Entrant: HL Service i Laxå AB
 
4 101 Jan Östlund Munkfors MC A-förare 4 WD Mitsubishi 2:57,2 4,0 4,0 1,8
3   Björn Nilsson MK Ratten   Evo IV  
 
5 114 Magnus Engelbrektsson MK Team Treske A-förare 2 WD Volvo 3:00,8 7,6 5,4 3,6
2   Torbjörn Danielsson MK Team Westom   940  
 
6 108 Stefan Axelsson Säffle MC A-förare 2 WD Volvo 3:02,2 9,0 6,8 1,4
3   Pierre Ellisson Säffle MC   940  
 
7 109 Simon Johansson Munkfors MC A-förare 2 WD Volvo 3:02,3 9,1 6,9 0,1
4   Fredrik Peterson V:a Östergötlands MK   940  
 
8 113 Thomas Blåder Filipstad MC A-förare 2 WD Volvo 3:04,2 11,0 8,8 1,9
5   Tommy Magnusson Filipstad MC   940  
 
9 111 Knut-Olov Edenholm MK Team Treske A-förare 2 WD Volvo 3:04,5 11,3 9,1 0,3
6   Dan Rhodin SMK Trollhättan   242  
 
10 112 Stefan Ryberg Forshaga MC A-förare 2 WD Volvo 3:06,0 12,8 10,6 1,5
7   Christan Ohlsson Kils MK Bil   940  
 
11 115 Peter Liwell Eskilstuna MK A-förare 2 WD VW 3:07,0 13,8 11,6 1,0
8   Tommy Wallin Eskilstuna MK   Golf II  
Entrant: Sörmlands Energi AB www.sormlandsenergi.se
 
12 205 Anders Karlsson Säffle MC A-förare 2 WD BMW 3:07,3 14,1 11,9 0,3
9   Anders Carlsson   M3  
 
13 22 Pär Nordahl MK Ratten A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:08,6 15,4 1,3
1   Patrik Barth MK Ratten   940  
Entrant: TEAM JC RACE TEKNIK
 
14 204 Björn Johansson MSK Kvarnvingarna A-förare Appendix K Opel 3:09,1 15,9 0,5
1   Anders Olsson MK Ratten   Kadett GTE  
Entrant: Opel Rally Team Sweden
 
15 110 Björn Larsson Forshaga MC A-förare 2 WD Volvo 3:09,4 16,2 14,0 0,3
10   Krister Gull Kils MK Bil   242  
 
16 132 Lars Øivind Enerberg NMK Gjøvik C-förare 2 WD Volvo 3:09,8 16,6 0,4
1   Alex Goddokken NMK Gjøvik   242  
 
17 23 Anton Brorsson Jämtlands MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:10,1 16,9 1,5 0,3
2   David Arhusiander Jämtlands MK   940  
 
18 43 Henrik Johansson Ydre MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:10,2 17,0 0,1
1   Ulf Johansson Ydre MK   940  
Entrant: Hycklinge Bensin & Service AB
 
19 25 Frederik Eckhardt Eskilstuna MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:10,4 17,2 0,2 0,2
2   Charlie Ekström Eskilstuna MK   940  
 
19 124 Reine Bergström Hällefors MK B-förare 2 WD Peugeot 3:10,4 17,2
1   Robin Bergström Hällefors MK   306 GTI  
 
21 206 Tom Thomasson MK Ratten B-förare 2 WD Volvo 3:10,5 17,3 0,1 0,1
2   Dan Levin MK Ratten   240  
 
22 125 Daniel Edman Sandvikens MK B-förare 2 WD Volvo 3:10,8 17,6 0,4 0,3
3   Jesper Eriksson Järbo MK   242  
Entrant: Stefan Edman Åkeri AB
 
23 202 Fredrik Jonasson Krokoms MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:11,0 17,8 0,8 0,2
3   Jimmy Nesterud Jämtlands MK   740  
 
24 24 Patrik Adolfsson Säffle MC A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:11,1 17,9 2,5 0,1
3   Fredrik Erixon Säffle MC   240  
Entrant: Team Koskela Golv o Bygg
 
25 5 Rickard Andersson Eskilstuna MK 1300 RallyCup Suzuki 3:11,4 18,2 0,3
1   Carl Gustaf Karlsson Eskilstuna MK   Swift Mk1  
Entrant: Sellholm Tuning
 
28 Erik Karlström Nässjö MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:11,5 18,3 1,3 0,1
4   Oscar Almqvist Vetlanda RRC   940  
 
6 Jan Erik Eriksson Ludvika MS 1300 RallyCup Suzuki 3:11,6 18,4 0,2 0,1
2   Magnus Nilsson Katrineholms MK   Swift GTI  
Entrant: DEKALTRIM.NU
 
27 118 Niklas Blomkvist Munkfors MC B-förare 2 WD Volvo 3:11,6 18,4 1,2
4   Tommy Lindholm Munkfors MC   242  
 
29 26 Fredrik Jansson Rasbo MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:11,7 18,5 1,5 0,1
5   Conny Rådèn Taxinge MK   940  
Entrant: Peter Jansson Åkeri AB
 
29 91 Bosse Sundin Dals MK A-förare Appendix K Volvo 3:11,7 18,5 2,6
2   Andreas Hillby Mölndals MK   242  
 
31 17 Pär Pålsson Jämtlands MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:11,8 18,6 3,2 0,1
4   Tina Blom Jämtlands MK   940  
 
32 92 Øistein Solberg SMK Eda B-förare Appendix K Ford 3:12,1 18,9 0,3
1   Eira Solberg Team Westom   Escort RS 1600  
 
33 93 Svein Petter Silseth NAF Motorsport Asker og Bærum B-förare Appendix K Ford 3:12,4 19,2 0,3 0,3
2   Martin Elofsson NAF Motorsport Asker og Bærum   Escort RS 1600  
 
33 105 Kåre Moen MK Team Westom C-förare 4 WD Mitsubishi 3:12,4 19,2
1   Marcus Morén Kolsva MS   Lancer  
 
35 7 Niklas Johansson Årjängs MK 1300 RallyCup Suzuki 3:12,7 19,5 1,3 0,3
3   Conny Karlsson Årjängs MK   Swift GTI  
 
35 19 Mattias Nilsson Offerdals MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:12,7 19,5 4,1
5   Alf Jonsson Jämtlands MK   240  
 
35 33 Andreas Johansson Fagersta MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:12,7 19,5 2,5
6   Pär Sundqvist Fagersta MK   940  
 
38 50 Fredrik Alin Åmåls MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:13,3 20,1 0,6
1   Alexander Alin Åmåls MK   244  
 
39 18 Niklas Nilsson Jämtlands MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:13,6 20,4 5,0 0,3
6   Dan Hoff Jämtlands MK   940  
 
39 9 Emil Carlsson Katrineholms MK 1300 RallyCup Suzuki 3:13,6 20,4 2,2
4   Tobias Abrahamsson Katrineholms MK   Swift GTI  
Entrant: Sellholm Tuning
 
39 32 Tommy Larsson Kullings MS B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:13,6 20,4 3,4
7   Gunnar Flodén Kullings MS   940  
Entrant: www.terrazzo.se
 
42 15 Henrik Enner Likenäs MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:13,7 20,5 5,1 0,1
7   Erland Stigsson Fryksdalens MK   940  
 
43 37 Rickard Gustafsson SMK Södermanland B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:13,8 20,6 3,6 0,1
8   Patrick Larsson Eskilstuna MK   940  
Entrant: www.rallyimport.se
 
44 34 Kim Nilsson Osby MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:13,9 20,7 3,7 0,1
9   Nathalie Bernström Skillingaryd MK   940  
 
45 58 Fredrik Hagelin Säffle MC C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:14,4 21,2 1,1 0,5
2   Pierre Karlsson Fryksdalens MK   244  
 
46 27 Andreas Broberg Värmdö MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:14,7 21,5 4,5 0,3
10   Tobias Lis Värmdö MK   940  
 
47 31 Dennis Askling Hallsbergs MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:14,9 21,7 4,7 0,2
11   Alan Karlsson Laxå MK   940  
 
47 35 Mattias Andersson V:a Östergötlands MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:14,9 21,7 4,7
11   Fredrik Adolfsson V:a Östergötlands MK   940  
Entrant: Team KåCe Bilservice
 
49 119 Mikael Tengelin Nora MK B-förare 2 WD Volvo 3:15,2 22,0 4,8 0,3
5   Per-Erik Andersson Ludvika MS   242  
 
50 47 Patrik Westerberg MK Ratten C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:15,3 22,1 2,0 0,1
3   Kent Ola Björklund MK Ratten   740  
 
51 57 Rikard Engström Storfors MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:15,4 22,2 2,1 0,1
4   Thomas Larsson Storfors MK   244  
 
51 73 Christoffer Olsson Säffle MC C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:15,4 22,2 2,1
4   Philip Olsson Säffle MC   240  
 
53 38 Roger Fransson Vännäs MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:15,5 22,3 5,3 0,1
13   Charlott Holmqvist Vännäs MK   940  
 
54 46 Mikael Bodén MK Ratten C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:15,7 22,5 2,4 0,2
6   Peter Johansson MK Team Treske   240  
 
55 8 Markus Kujanpää Södertälje KRC 1300 RallyCup Suzuki 3:16,0 22,8 4,6 0,3
5   Viktor Larsson Laxå MK   Swift  
Entrant: Dekaltrim
 
56 55 Lina Björklund Rättviks RK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:16,1 22,9 2,8 0,1
7   Jan-Henrik Larspers Hedesunda MK   940  
 
57 39 Jens Sjöström Malungs MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:17,0 23,8 6,8 0,9
14   Patrik Hårdén Malungs MK   940  
 
57 49 Pontus Jardstedt Kullings MS C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:17,0 23,8 3,7
8   Peter Svensson Kullings MS   240  
 
59 69 Ola Wördin MK Ratten C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:17,2 24,0 3,9 0,2
9   Caroline Magnusson MK Ratten   940  
 
60 121 Daniel Johansson Munkfors MC B-förare 2 WD Volvo 3:17,3 24,1 6,9 0,1
6   Henrik Eriksson Laxå MK   240  
 
61 42 Lars-Magnus Persson MK Ratten B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:17,8 24,6 7,6 0,5
15   Peter Eriksson MK Ratten   244  
 
62 10 Jimmy Kujanpää Södertälje KRC 1300 RallyCup Suzuki 3:17,9 24,7 6,5 0,1
6   Lars Erik Kirmo Vallentuna MK   Swift Mk1 GTI  
 
63 60 Linus Thorsson MK Ratten C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:18,2 25,0 4,9 0,3
10   Fredrik Ericson MK Ratten   240  
 
64 36 Christoffer Gunnarsson Fägre MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:18,4 25,2 8,2 0,2
16   Marcus Jansson Storfors MK   940  
Entrant: Lejtorp Racing
 
64 52 André Eriksson MK Kopparberg C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:18,4 25,2 5,1
11   Ove Persson SMK Linde   940  
 
66 30 Eddie Lundqvist Sandvikens MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:18,9 25,7 8,7 0,5
17   Kristian Brandvold Sandvikens MK   940  
Entrant: Team Lumek Motorsport
 
67 53 Henrik Johansson Dals MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:19,1 25,9 5,8 0,2
12   Daniel Hansson BMK Uddevalla   244  
 
67 90 Hasse Alamaa Munkfors MC A-förare Appendix K Saab 3:19,1 25,9 10,0
3   Peter Björlin Munkfors MC   99  
 
69 59 Sebastian Johansson Götene MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:19,2 26,0 5,9 0,1
13   Herman Höög Götene MK   940  
 
70 51 Robert Teiffel Kullings MS C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:19,4 26,2 6,1 0,2
14   Susanne Hallengren Kullings MS   940  
 
71 21 Ingvar Nilsson Hällefors MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:19,5 26,3 10,9 0,1
8   Anders Östlund Hällefors MK   940  
 
72 64 Marcus Persson Åmåls MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:20,3 27,1 7,0 0,8
15   Tobias Holmström Dals MK   940  
 
73 65 Daniel Torp Säffle MC C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:20,5 27,3 7,2 0,2
16   Patrik Knöös Åmåls MK   240  
 
74 94 Mats Wassberg Säffle MC B-förare Appendix K Saab 3:20,7 27,5 8,6 0,2
3   Bertil Johnsson Säffle MC   V4  
 
75 40 Håkan Olausson Stenungsunds MS B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:20,8 27,6 10,6 0,1
18   Anders Petersson Stenungsunds MS   940  
Entrant: motor-events.se
 
76 126 Anders Weststrand Forshaga MC B-förare 2 WD Volvo 3:21,2 28,0 10,8 0,4
7   Stefan Örstrand Forshaga MC   242  
 
77 12 Krister Morén Kolsva MS 1300 RallyCup Suzuki 3:21,8 28,6 10,4 0,6
7   Ronnie Maxe Finspång MS   Swift GTI  
Entrant: Sellholm Tuning AB
 
78 70 Michael Nilsson Kils MK Bil C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:21,9 28,7 8,6 0,1
17   Lars Nilsson Kils MK Bil   242  
 
79 123 Janne Eriksson Säffle MC B-förare 2 WD BMW 3:22,0 28,8 11,6 0,1
8   Håkan Johansson Säffle MC   325  
 
80 128 Reidar Moland NMK Sandefjord C-förare 2 WD Ford 3:22,1 28,9 12,3 0,1
2   Tormod Schau NMK Sandefjord   Escort Mk II  
 
81 16 Lars-Göran Kellgren Åmåls MK A-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:22,2 29,0 13,6 0,1
9   Alfred Andersen Åmåls MK   940  
 
82 76 Jimmy Lind Östmarks Motor o Ff A-B-C förare Grupp E Volvo 3:23,1 29,9 0,9
1   Emil Olsson MK Ratten   940  
 
83 56 Tore Bigsten Götene MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:23,4 30,2 10,1 0,3
18   Torbjörn Fagerlind Götene MK   940  
 
84 67 Pelle Persson Fryksdalens MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:23,7 30,5 10,4 0,3
19   Sven-Erik Persson Fryksdalens MK   940  
 
85 84 Erik Gustavsson Forshaga MC A-B-C förare Grupp E VW 3:24,1 30,9 1,0 0,4
2   Sonny Engström   Golf II  
Entrant: KAREV
 
86 72 Roland Halvarsson Karlstad MC Bil C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:25,3 32,1 12,0 1,2
20   Johanna Halvarsson Karlstad MC Bil   240  
 
87 130 Kristoffer Bekkemellem NAF Motorsport Asker og Bærum C-förare 2 WD Ford 3:25,7 32,5 15,9 0,4
3   Thea Frydenberg NAF Motorsport Asker og Bærum   Fiesta ST  
 
2 Emelie Axelsson Säffle MC Ungdomsrally Volvo 3:26,5 33,3 0,8
1   Veronica Andersson Säffle MC   940  
Entrant: DIN RALLYBOUTIQUE
 
88 75 Kenneth Kristiansen SMK Eda A-B-C förare Grupp E Volvo 3:26,5 33,3 3,4
3   Peter T Modig Vara MK   940  
 
88 66 Johan Vedin Fryksdalens MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:26,5 33,3 13,2
21   Tobias Fredriksson Säffle MC   242  
 
91 48 Ove Björklund MK Ratten C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:28,7 35,5 15,4 2,2
22   Per Täppers MK Ratten   242  
 
92 3 Sebastian Orava Laxå MK Ungdomsrally Volvo 3:29,8 36,6 3,3 1,1
2   Örjan Kjekkqvist Carlsborgs MK   242  
 
93 85 Erik Wiklund Älvbygdens MK A-B-C förare Grupp E Volvo 3:30,1 36,9 7,0 0,3
4   Robin Bäckström Falköpings MK   244  
 
94 13 Linus Lundberg Sunnansjö MK 1300 RallyCup Suzuki 3:30,4 37,2 19,0 0,3
8   Mats Wittenström Ludvika MS   Swift  
Entrant: Sellholm Tuning
 
94 201 Rasmus Holm Hällefors MK Ungdomsrally Volvo 3:30,4 37,2 3,9
3   Per Kvarnström Hällefors MK   240  
 
11 Roger Eriksson Haninge MK 1300 RallyCup Suzuki 3:31,1 37,9 19,7 0,7
9   Sandra Bergström Haninge MK   Swift  
Entrant: Dekaltrim
 
97 68 Jimmy Gustavsson Kils MK Bil C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:31,5 38,3 18,2 0,4
23   Andreas Nilsson Eskilstuna MK   242  
 
98 4 Mattias Jacobsson Dals MK Ungdomsrally Volvo 3:32,0 38,8 5,5 0,5
4   Joakim Johannesson Dals MK   240  
 
98 61 Kent Larsson Fryksdalens MK C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:32,0 38,8 18,7
24   Jesper Larsson Fryksdalens MK   242  
 
44 Niclas Lundgren Åmåls MK B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:32,4 39,2 22,2 0,4
19   Patrik Lindberg Åmåls MK   940  
 
101 14 Juha Liimatainen SMK Trollhättan 1300 RallyCup Citroen 3:32,8 39,6 21,4 0,4
10   Tim Hammarström Älmhults MK   AX Sport  
 
102 134 Christian Bruce Säffle MC C-förare 2 WD Saab 3:33,6 40,4 23,8 0,8
4   Leif Bruce Säffle MC   V4  
 
103 77 Linda Sjölin Flens MS A-B-C förare Grupp E Opel 3:34,2 41,0 11,1 0,6
5   Mikael Söderberg Västerås MS   Astra  
Entrant: Ledin Motorsport
 
104 133 Per Hedskog SMK Trollhättan C-förare 2 WD Opel 3:34,3 41,1 24,5 0,1
5   Anna-Maria Westerlund SMK Trollhättan   Ascona  
 
105 86 Dan Delin Karlstad MC Bil A-B-C förare Grupp E VW 3:34,4 41,2 11,3 0,1
6   Cecilia Täng-Delin Karlstad MC Bil   Golf II  
 
106 79 Mikael Johansson Fjärås MK A-B-C förare Grupp E Opel 3:35,3 42,1 12,2 0,9
7   Robert Hjalmarsson Fjärås MK   Ascona B  
 
107 97 Morgan Björn Munkfors MC C-förare Appendix K Saab 3:38,1 44,9 2,8
1   Anders Ekström Munkfors MC   V4  
 
108 62 Mikael Daggert Karlstad MC Bil C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:39,2 46,0 25,9 1,1
25   Frank Ågren   240  
 
109 96 Mats Karlsson MK Kopparberg B-förare Appendix K Saab 3:39,6 46,4 27,5 0,4
4   Lasse Nyström MK Kopparberg   V4  
 
203 Gunar Ståhlgren Karlstads MC Bil A-förare Appendix K Triumph 3:40,6 47,4 31,5 1,0
4   Åke Wikström Karlstad MC   2,5 Pi  
 
111 71 Mathias Larsson MK Ran Askersund C-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:41,6 48,4 28,3 1,0
26   Robin Larsson MK Ran Askersund   242  
 
112 87 Kjell Jonasson Stenungsunds MS C-förare Grupp F FWD / RWD Volvo 3:42,7 49,5 1,1
1   Ann-Charlotte Jonasson Stenungsunds MS   940  
 
113 81 Martin Falkevik MK Team Westom A-B-C förare Grupp E Volvo 3:42,9 49,7 19,8 0,2
8   Robert Jonsson MK Team Westom   740  
 
113 82 Mikael Karlsson Munkfors MC A-B-C förare Grupp E VW 3:42,9 49,7 19,8
8   Alexander Glavsjö Holm Karlstad MC Bil   Golf II  
 
115 80 Mathias Berg MK Team Treske A-B-C förare Grupp E Opel 3:51,6 58,4 28,5 8,7
10   Wilma Berg MK Team Treske   Corsa  
Entrant: Assistanskåren Svergie
 
116 45 Tor Bækkevold NAF B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 3:52,9 59,7 42,7 1,3
20   Johan Wernefur Skillingaryds MK   240  
 
117 83 Åke Dahlen MK Team Westom A-B-C förare Grupp E Renault 3:55,7 1:02,5 32,6 2,8
11   Kenneth Wåhlin MK Team Treske   5 GTS  
 
118 88 Emil Ohlsson MK Team Westom C-förare Grupp F FWD / RWD Volvo 4:18,0 1:24,8 35,3 22,3
2   Jan Adolfsson Finnskoga MK   940  
 
119 207 Morten Storsveen NAF Øvre Østfold C-förare 2 WD Nissan 4:22,1 1:28,9 1:12,3 4,1
6   Erik Svartås Svartås NAF Øvre Østfold   Micra  
 
120 29 Erik Stenberg Kullings MS B-förare VOC Mekonomen Rally Volvo 4:35,8 1:42,6 1:25,6 13,7
21   Christoffer Lund Kullings MS   940  
 
121 107 Jan Johansson Fryksdalens MK A-förare 2 WD Toyota 4:39,8 1:46,6 1:44,4 4,0
11   Henrik Hamberg Mora MK   Corolla  
 
122 1 Madeleine Olsén MK Ratten Ungdomsrally VW 4:42,9 1:49,7 1:16,4 3,1
5   Kjell Olsén MK Ratten   Golf II  
 
123 78 Erika Söderman Mora MK A-B-C förare Grupp E Opel 4:58,2 2:05,0 1:35,1 15,3
12   Marielle Böe Hällefors MK   Astra  
 
117 Kristoffer Karlsson SMK Trollhättan A-förare 2 WD Volvo 16:04,7 13:11,5 13:09,3 11:06,5
12   Pierre Håkansson Bengtsfors MK   940  
 

Valid HTML 4.01! Valid CSS!