Svenska English
Ljusdals MS Raceconsulting

Entrylist Kåtmyraslaget (Changed2019-10-13 23:58:49)
31 participants

     = Changed the last 24 h
Driver / CO-driver / Entrant Club Type of licence / Class Car / make

C - Grupp E
1 participants

Jerry Scherman MK Ratten C Volvo
Yotsawadee Scherman Grupp E 240
 

AB - Grupp E
4 participants

Mats Engvall Sandvikens MK A VW
Maria Eriksson Sandvikens MK Grupp E Golf GL
 
Mattias Svedberg Bollnäs MK A VW
Åsa Svedberg Bollnäs MK Grupp E Golf Mk4
 
Håkan Borgh Strängnäs AMS B Opel
Tommy Säfström SMK Söderhamn Grupp E Astra G
 
Erik Sjöström Vännäs MK B VW
Eric Lennartsson Vännäs MK Grupp E Golf Mk II
 

C - VOC Mekonomen Rally / Grupp F / Grupp N -1400
4 participants

Peter Söderlund Ilsbo MK C Volvo
VOC Mekonomen Rally 240
 
Clas Walén SMK Hälsinge C Volvo
Rasmus Jonsson SMK Hälsinge VOC Mekonomen Rally 240
 
Daniel Jonsson SMK Hälsinge C Volvo
Emelie Skoglund VOC Mekonomen Rally 940
 
Jonas Wallin Krokoms MK C VW
Grupp F Golf GTI
 

AB - VOC Mekonomen Rally / Grupp F / Grupp N -1400
5 participants

Börje Westman SMK Hälsinge A Volvo
VOC Mekonomen Rally 940
 
Mats Wallin Krokoms MK A VW
Grupp F Golf II GTI
 
Jonas Edlund Ilsbo MK B Volvo
Sara Strömberg Ilsbo MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Nils-Olov Lindström Örnsköldsviks RK B Volvo
Gunnar Råberg Örnsköldsviks RK VOC Mekonomen Rally 244
 
Magnus Westman SMK Hälsinge B Volvo
VOC Mekonomen Rally 940
 

Appendix K + (Grupp H -1974)
1 participants

Bengt Johansson Ljusdals MS A VW
Anders Hansen Ljusdals MS Appendix K Golf
 

C - 2 wd
5 participants

Janne Zetterman Ljusdals MS C Ford
Grupp H Escort RS 2000
Ljusdalsbildelar motorsport
 
Hampus Karlsson Woxnadalens MK C Opel
Edvin Söder Woxnadalens MK Grupp H Ascona B
 
Pär Westlund SMK Sundsvall C Volvo
Sandra Westlund SMK Sundsvall Grupp H 740
 
Åke Nordin Ljusdals MS C Golf
Andreas Nordling SMK Hälsinge Grupp H GTI 16v
 
Daniel Andersson Timrå MK C Volvo
Grupp H 242
Nilsson motorsport
 

B - 2 wd
7 participants

Inge Andersson Hofors MS B VW
Grupp H Golf 2
 
Tobias Nilsson SMK Hälsinge B Opel
Mattias Söderström SMK Hälsinge Grupp H Corsa
 
Lars Fredin Ilsbo MK B Volvo
Grupp H 242
Team ITAB
 
Anders Ståhl Järbo MK B Ford
Anders Bohjort Sandvikens MK Grupp H Escort Mk 2
 
Anders Hedström SMK Hälsinge B Citroën
Torsten Dahlberg SMK Hälsinge Grupp H Xsara VTS
 
Håkan Nilsson Timrå MK B Volvo
Ida Olofsson Grupp H 242
Nilsson Motorsport
 
Markus Andersson SMK Hälsinge B Ford
Madelene Mattsson SMK Hälsinge Grp. N 1600-2000 Fiesta ST
 

A - 2 wd
2 participants

Andreas Grip Bergets MS A Volvo
Grupp H 940
 
Fredrik Borg SMK Hälsinge A Volvo
Mats Jönsson SMK Hälsinge Grupp H 940
Välsta Bildemontering AB
 

4WD
2 participants

Jari Liiten Sandvikens MK A Mitsubishi
Grp. A > 2000 Evo 7
 
Marcus Frändén SMK Sundsvall C Nissan
Simon Frändén SMK Sundsvall Nationell Special 4 wd Sunny GTI-R
 

Valid HTML 4.01! Valid CSS!