Svenska English
Fryksdalens MK Raceconsulting

Entrylist Tossebergs Racet (Changed2019-09-18 07:20:16)
37 participants

     = Changed the last 24 h
Driver / CO-driver / Entrant Club Type of licence / Class Car / make

Föråkare godkänd av arrangören för anmälan
1 participants

Robin Nilsson Fryksdalens MK C Volvo
Grupp H 242
 

1 wd
9 participants

Patrik Fredriksson Fryksdalens MK A Volvo
VOC Mekonomen Rally 940
Autoexperten Thörnbergs I Vetlanda AB
 
Peter Törnqvist MK Ratten B Volvo
Mattias Sundberg Hagfors MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Anders Boström MK Team Westom B Saab
Johan Grönvall MK Team Westom Grupp F 9-3
 
Linus Thorsson MK Ratten B Volvo
VOC Mekonomen Rally 940
 
Ola Karlsson MK Team Westom C Volvo
Nina Fredriksson MK Team Westom VOC Mekonomen Rally 240
 
Tomas Nilsson Munkfors MC C Volvo
Leif Nilsson Munkfors MC VOC Mekonomen Rally 242
 
Åke Dahlen MK Team Westom C FIAT
Kenneth Wåhlin Grupp E Brava 1,6 SX
 
Mikael Andersson Säffle MC C Volvo
Stefan Blom Säffle MC VOC Mekonomen Rally 240
funonwheels.se
 
Peter Åhs Fryksdalens MK C Volvo
Ann-Louise Åhs Ranström Fryksdalens MK VOC Mekonomen Rally 940
 

Klassiker -65
3 participants

Hans-Åke Söderqvist Norbergs MC FIA Grade R Austin
Laura Kukuk Appendix K Cooper S
 
Bo Rönnbäck Östernärkes RMC C Ford
Gert Svensson Östernärkes RMC Appendix K Starliner
 
Lennart Andersson Ludvika MS C Renault
Margareta Andersson Ludvika MS Appendix K 1134 Gordini
 

Historiker 66-81
11 participants

Per-Erik Sköldin SMK Vingåker A Volvo
Kristina Sköldin SMK Vingåker Appendix K 244
 
Carl-Johan Nyström Fryksdalens MK A Ford
Anders Gullström MK Ratten Appendix K Escort RS 2000
 
Holm Jacob Matheson NMK Aurskog Høland A Ford
Dag-Henning Nielsen Appendix K RS 1600
 
Patrik Larsson SMK Eda A Volvo
Melvin Nilsson SMK Eda Appendix K 140
 
Stig Johansson Kils MK Bil A Triumph
Peder Johansson Appendix K 2,5 Pi
 
Jonas Larsson SMK Vingåker A Volvo
Hanna Frank SMK Vingåker Appendix K 142
 
Bo Axelsson Dals MK B Porsche
Pierre Ellison Säffle MC Appendix K 911
 
Inge Olsson Kils MK Bil C Opel
Andreas Henriksson Appendix K Kadett 2,0e
 
Per Bondesson Gullabo RC C Opel
Sten Bondesson Gullabo RC Appendix K Ascona
MP5 Sweden AB
 
John Arild Nilsen Åmåls MK C Ford
Anders Olsoon Åmål MK Appendix K Escort RS 2000
 
Tommy Hultelid Norbergs MC C Austin
Bengt Lank Fagersta MK Appendix K Cooper S
 

2 wd
11 participants

Knut Boberg KNA Oslo FIA Grade R VW
Gruppe H (Norge) Golf
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland FIA Grade R Opel
Gruppe H (Norge) Kadett
 
Tommy Nilsson Karlstad MC Bil A Ford
Per Jansson Sala MK Grupp H Escort
 
Bosse Sundin Dals MK A BMW
Tommy Stjern MK Trophy Appendix K M3
 
Michael Nilsson Kils MK B Opel
Lars Nilsson Kils MK Grupp H Ascona B
 
Kurt Johansson MK Rimo B Ford
Anders Åberg Sigtuna RC Grupp H Escort
 
Jörgen Sätherberg MK Ratten B Volvo
Marina Svensson MK Ratten Grupp HB 242
 
Stefan Olsson Lima MS B VW
Mikael Johansson Lima MS Grupp HB Golf
 
Patrik Cederberg Dals MK C Ford
Johannes Åberg Uddevalla KK Grupp H Escort
Team jordvarme
 
Jan Henriksson Finnskoga MK C BMW
Robin Kollfelt MK Ratten Grupp H 325
 
Hans Perbjörs Lima MS C VW
Linnea Perbjörs Lima MS Grupp H Golf GTI 16v
 

4 wd
2 participants

Ulf Storm Stenungsunds MS C Mitsubishi
Barbro Sundberg Stenungsunds MS Nationell Special 4 wd Evo VII
 
Henrik Olsson MK Team Westom C Mitsubishi
Nationell Special 4 wd Evo 5
 

Valid HTML 4.01! Valid CSS!