Svenska English
SMK Örebro Raceconsulting

Entrylist JR:s Minne (Changed2019-04-19 09:19:38)
52 participants

     = Changed the last 24 h
Driver / CO-driver / Entrant Club Type of licence / Class Car / make

Föråkare godkända av tävlingsledningen
2 participants

Roland Karlsson Nora MK A Volvo
Birgitta Strohmaier Nora MK Appendix K 121
 
Larsgöran Frid SMK Örebro B Skoda
Kent Biteus SMK Örebro Appendix K 130 RS
 

Ungdomsrally
1 participants

Isak Vikman Nora MK Junior Volvo
Pekka Vikman Nora MK VOC Mekonomen Rally 940
 

2 wd
34 participants

Anders Andersson MK Kopparberg A VW
Ylwah Englund SMK Linde Grupp H Golf
 
Niklas Ledin MK Kopparberg A Saab
Therese Ledin MK Kopparberg Grupp F 900 V6
Stenrock Säkerhet AB
 
Michael Lundin Gröndal MSK A Volvo
Jonna Olsson SMK Vingåker Grupp F 850
STENROCK SÄKERHET
 
Erik Brodin Sandvikens MK A Volvo
Henrik Olsson Hedesunda MK Grupp H 940
 
Hans Jonsson Eskilstuna MK A VW
Sune Vesterlund Eskilstuna MK Grupp E Golf 4
 
Patrik Jonsson Nora MK A Volvo
VOC Mekonomen Rally 940
 
Per Grubb Fagersta MK A BMW
Grupp H 325
 
Jimmy Alfredsson SMK Örebro B Toyota
Johanna Hellkvist Hallsbergs MK Grupp E Corolla
 
Johan Jansson Kolsva MS B Opel
Stefan Bylen Kolsva MS Grupp H Ascona B
 
Björn Kallin Örebro RC B Volvo
VOC Mekonomen Rally 940
 
Thomas Paulsson SMK Linde B Volvo
Gunnar Axelsson MK Kopparberg VOC Mekonomen Rally 240
däckverkstan i nora
 
Kenneth Ringström Fjugesta MS B Toyota
Grupp H Corolla
NERIKE KUGG & MEKAN MOTORSPORT
 
Fritjof Vikström MK Kopparberg B Ford
Grp. A 1600-2000 Fiesta ST
 
Alexander Broberg SMK Nyköping B Volvo
Rickard Broberg Värmdö BK Grupp E S80
Stenrock Säkerhet AB
 
Tim Palmqvist Degerfors RC B Volvo
Robin Palmqvist Degerfors RC VOC Mekonomen Rally 940
 
Hans Bergman Degerfors RC B Volvo
VOC Mekonomen Rally 940
 
Rolf Andersson Laxå MK B Volvo
Jimmy Karlsson Storfors MK Grupp H 940
TEAM KORVGUBBEN MOTORSPORT
 
Viktor Foderus SMK Örebro C VW
Lennart Göransson SMK Örebro Grupp E Golf 2
 
Patrik Andersson Norbergs MC C BMW
Rasmus Nordmark Grupp H 325
 
Linda Sjölin Flens MS C VW
Kattis Gillstam Östernärkes RMC Grupp E Golf 4
Ledin Motorsport
 
Per-Anders Andersson Kullings MS C VW
Thomas Larsson Kullings MS Grupp E Golf
 
Robert Jansson Örebro RC C Volvo
Jonas Wahlin Örebro RC VOC Mekonomen Rally 244
 
Peter Holmquist MK Ran Askersund C Volvo
Camilla Holmquist MK Ran Askersund VOC Mekonomen Rally 740
 
Daniel Gillberg SMK Arboga C Volvo
Noel Eliasson SMK Arboga Grupp H 940
 
Bengt Resare MK Kopparberg C Volvo
Göran Resare MK Kopparberg VOC Mekonomen Rally 244
 
Rasmus Holm Hällefors MK C Volvo
Pontus Lönnström Nora MK Grupp H 242
 
Henrik Johansson Fryksdalens MK C Volvo
Jimmy Gustavsson Kils MK Bil VOC Mekonomen Rally 740
 
Lasse Eriksson Hallsbergs MK C Volvo
Stig Bergkvist Finspångs MS VOC Mekonomen Rally 940
 
Tomas Nilsson Munkfors MC C Volvo
Leif Nilsson Munkfors MC VOC Mekonomen Rally 242
 
Lars Alfredsson SMK Örebro C Volvo
Mats Hellkvist Hallsbergs MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Beatrice Svensson Nora MK C Volvo
Anna Sörman Nora MK Grupp F 240
 
Rikard Eriksson Hällefors MK C Volvo
Patric Andersson Hällefors MK Grupp E 740
 
Ulf Wauge SMK Arboga C Opel
Helena Forsblom SMK Arboga Grupp H Ascona B
 
Lennart Rees Örebro Racing Club C Opel
Per-Olov Einerfeldt Laxå MK Grupp E Ascona A
 

4 wd
3 participants

Stig Andervang MK Rimo A Mitsubishi
Robin Eriksson SMK Waldemarsvik Nationell Special 4 wd Evo 9
 
Janne Andreasson SMK Örebro B Mitsubishi
Christer Björnberg SMK Örebro Nationell Special 4 wd Evo
Däckverkstan i Nora
 
André Eriksson MK Kopparberg B Subaru
Jonaz Persson MK Kopparberg Nationell Special 4 wd WRX STi
 

Appendix K
12 participants

Håkan Lindh Laxå MK A Volvo
Appendix K 242
HL Service i Laxå AB
 
Göte Nygren MK Kopparberg A Saab
Mikael Yliluoma Hällefors MK Appendix K Sport
 
Anders Lindberg Teknis MC A Saab
Kurt Lundqvist Teknis MC Appendix K V4
 
Joachim Nilsson SMK Arboga A Opel
David Abrahamsson Idkebergets Motorklubb Appendix K Kadett GSI
 
Bo Karlsson Hällefors MK A Opel
Tore Jansson Filipstads MC Appendix K Kadett GTE
 
Håkan Blixt SMK Örebro A Porsche
Benny Wallin KAK Appendix K 924 Carerra GT
 
Kenneth Jonsson Eskilstuna MK A Saab
Hillar Veiksaar Östhammars MK Appendix K Sport
 
Stefan Nilsson MSK Hammaren A Volvo
Ann-Louise Nilsson MSK Hammaren Appendix K 242
JH SPÅRSERVICE AB
 
Anders Nilsson SMK Arboga A VW
Emil Nilsson SMK Arboga Appendix K Golf GTI 16v
 
Morgan Sörensson MK Kopparberg B Opel
Appendix K Ascona B
 
Lars Larsson MK Kopparberg B VW
Appendix K 1500 S
 
Rolf Karlsson SMK Arboga C Volvo140
Appendix K 144
 

Valid HTML 4.01! Valid CSS!