Svenska English

Anmälningslista Hasselasvängen Stenes Minne (Changed 2018-12-13 21:31:08)
50 participants

     = Changed the last 24 h
Driver / CO-driver / Entrant Club Type of licence / Class Car / make

AB - Grupp E
1 participants

Mikael Ottosson Skepptuna MK B SEAT
Sebastian Ottosson Skepptuna MK Grupp E Ibiza
 

C - Grupp E
5 participants

Tobias Nilsson SMK Hälsinge C VW
Grupp E Golf 2
 
Mathias Pettersson Sandvikens MK C Volvo
Grupp E 244
 
Fredrik Wistedt Skutskärs MS C Volvo
Johannes Eliasson Skutskärs MS Grupp E 940
 
Ida Törnhult Gestrike RT C Toyota
Pelle Wilén Strängnäs AMS Grupp E Corolla
Sundgrens Åkeri AB
 
Thomas Åsberg Gestrike RT C Opel
Agnes Åsberg Gestrike RT Grupp E Astra
 

AB - VOC Mekonomen Rally / Grupp F / Grupp N -1400
7 participants

Dan Hoff Jämtlands MK A VW
Ethel Svantesson Jämtlands MK Grupp F Golf III GTI 16v
 
Mats Engvall Sandvikens MK A VW
Maria Eriksson Sandvikens MK Grupp F Golf 16 V
 
Bosse Hemmingsson Offerdals MK A VW
Jan Bergetorp Offerdals MK Grupp F Golf
 
Magnus Lövgren Sandvikens MK A Peugeot
Kent Winberg Sandvikens MK Grupp F 206 GTI
 
Magnus Westman SMK Hälsinge B Volvo
Michael Andersson SMK Hälsinge VOC Mekonomen Rally 944 GL
 
Krister Hernström Finspångs MS B Volvo
VOC Mekonomen Rally 242
 
Henrik Palm Ilsbo MK B VW
Elin Nilsson SMK Hälsinge Grupp F Golf 16v
 

C - VOC Mekonomen Rally / Grupp F / Grupp N -1400
9 participants

Patrik Lundberg Ilsbo MK C Volvo
Peter Söderlund SMK Hälsinge VOC Mekonomen Rally 940
Team ITAB
 
Daniel Jonsson SMK Hälsinge C Volvo
Emelie Skoglund VOC Mekonomen Rally 940
 
Kalle Morell Hofors MK C Volvo
Lina Björklund Sandvikens MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Tobias Oravamäki Gestrike RT C Volvo
Alexander Nordqvist Gestrike RT VOC Mekonomen Rally 940
 
Tommy Carlsson Sandvikens MK C Volvo
VOC Mekonomen Rally 242
 
Marcus Persson Sandvikens MK C Volvo
Erica Oscarsson Sandvikens MK VOC Mekonomen Rally 240
 
Pontus Hoff Jämtlands MK C VW
Lukas Lindström Jämtlands MK Grupp F Golf II GTI
 
Calle Bodell Järbo MK C Volvo
VOC Mekonomen Rally 940
 
Andreas Stålehammar Gestrike RT C Suzuki
Melina Toven Kolsva MS Grp. N < 1400 Swift Mk2
Sundgrens Åkeri AB
 

Appendix K + (Grupp H -1974)
7 participants

Tommy Sjödin SHRA Sundsvall A Volvo
Mikael Persson SMK Sundsvall Grupp H PV
 
Bengt Johansson Ljusdals MS A VW
Anders Hansen Ljusdal MS Appendix K Golf
 
Janne Blom Finspångs MS A Volvo
Stig Bergqvist Finspångs MS Appendix K PV
 
Göte Nygren MK Kopparberg A Saab
Mikael Yliluoma Hällefors MK Appendix K Sport
 
Jonas Edlund Ilsbo MK B Volvo
Sara Strömberg Ilsbo MK Appendix K PV
 
Bengt Gustavson Jämtlands MK B Volvo
Catarina Gustavson Jämtlands MK Grupp H 544
 
Billy Söderin Krokoms MK C Volvo
Mats Angland Norrköpings MK Grupp H 142
 

A - 2 wd
10 participants

Niklas Hägg SMK Hälsinge A VW
Martin Holmdal Grupp H Golf
L.Häggs Bildemontering AB
 
Mattias Hägg SMK Hälsinge A Toyota
Emma Hägg SMK Hälsinge Grupp H Corolla
Häggs Bildemontering AB
 
Eddie Lundqvist Sandvikens MK A Peugeot
Olle Erixon Katrineholms MK Grupp R 2B 208
 
Johannes Joons Skutskärs MS A Opel
Niklas Landqvist SMK Uppsala Nationell Special 2 wd Astra KitCar
RallyShop Motorsport
 
Anders Wänn Borlänge MK A Ford
Christoffer Bäck Grp. N 1600-2000 Fiesta ST
 
Fredrik Borg SMK Hälsinge A Volvo
Mats Jönsson SMK Hälsinge Grupp H 940
Välsta Bildemontering AB
 
Dan Axelsson Härjedalens AK A Ford
Erika Wiklander Härjedalens MS Grupp H Escort Mk2
Mobergs Glas
 
Pär Åke Wernerson SMK Söderhamn A Volvo
Peter Östlund SMK Söderhamn Grupp H 940
 
Andreas Frölander Gotlands MF BK A Citroen
Millan Nilsson Gotlands MF BK Grupp H ZX
 
Bo Almgren Woxnadalens MK A VW
Mattias Svedberg Bollnäs MK Grupp H Golf 3
 

B - 2 wd
4 participants

Tommy Andersson SMK Hälsinge B Toyota
Grupp H Corolla
 
Anders Hedström SMK Hälsinge B Citroën
Torsten Dahlberg SMK Hälsinge Grupp H Xsara VTS
 
Magnus Proos Härjedalens AK B Saab
Lasse Grip SMK Hälsinge Nationell Special 2 wd 9-3
Mobergs Glas Sveg
 
Morgan Hedqvist Hedesunda MK B Opel
Mikael Aho Sandvikens MK Grupp H Manta B 2.4
 

C - 2 wd
1 participants

Rune Grafström Örnsköldsviks RK C VW
Hans Roland Sundström Örnsköldsviks RK Grupp H Golf 3
HECO ALUMINIUMTRAILER
 

4 wd
6 participants

Tomas Bergman SMK Hälsinge A Mitsubishi
Paulin Bergqvist SMK Hälsinge Grp. A > 2000 Evo 6
Välsta Bildemontering AB
 
Roger Gustafsson Östernärkes RMC A Mitsubishi
Arne Johansson SMK Karlskoga Nationell Special 4 wd Evo 4
 
Stig Andervang Almunge MK A Mitsubishi
Robin Eriksson Nationell Special 4 wd Evo
 
Jari Liiten Sandvikens MK A Mitsubishi
Mikael Kjellgren Hjo MK Grp. A > 2000 Evo 7
 
Peter Johansson Säters MK A Mitsubishi
Magdalena Johansson Säters MK Nationell Special 4 wd Evo 5
 
Marcus Frändén SMK Sundsvall C Nissan
Simon Frändén SMK Sundsvall Nationell Special 4 wd Sunny GTI-R
 

Valid HTML 4.01! Valid CSS!