Svenska English

Anmälningslista Bresontrofén (Changed 2018-10-18 09:06:10)
41 participants

     = Changed the last 24 h
Driver / CO-driver / Entrant Club Type of licence / Class Car / make

Föråkare godkända av tävlingsledningen
2 participants

Tobias Johansson Films MK A Volvo
Roine Andersson Films MK Grupp H 242
 
Alexander Jansson Rasbo MK A Ford
Katrina Nord Rasbo MK Appendix K Cortina
 

A - 4 wd
3 participants

Stig Andervang Almunge MK A Mitsubishi
Robin Eriksson SMK Waldemarsvik Nationell Special 4WD
 
Peter Johansson Säters MK A Mitsubishi
Nationell Special 4WD Evo 5
 
Johan Wesslen Films MK A Mitusbishi
Kent Olsson Films MK Nationell Special 4WD Evo
 

A - 2 wd
8 participants

Pontus Westman Films MK A Volvo
Grupp H 240
 
Lars Davidsson Enköpings MK A Renault
Nationell Special 2WD Megane
 
Daniel Edman Sandvikens MK A Volvo
Grupp H 940
 
Lars Wikman Sandvikens MK A Citroën
Nils Anders Johnsson SMK Gävle Grp. N 1600-2000 C2
 
Niklas Hägg SMK Hälsinge A VW
Grp. A > 2000 Golf
L.Häggs Bildemontering AB
 
Mikael Åhman Almunge MK A Opel
Patrik Åhman Almunge MK Grupp H Corsa A
 
Tommy Nilsson Karlstad MC Bil A Toyota
Grupp H Starlet
 
Jari Liiten Sandvikens MK A Citroen
Grupp R 3T DS3 Max
 

Appendix K A-Förare
1 participants

Pelle Palmqvist SMK Gävle A Ford
Appendix K Escort RS
 

VOC / Grupp F / Grupp N -1600 A-Förare
1 participants

Leif Westman Almunge MK A VW
Viktor Westman Almunge MK Grp. N < 1400 Polo
 

B-C - 2 wd
13 participants

Tim Joons Skutskärs MS B BMW
Grupp H M3
 
Daniel Jansson Rasbo MK B Volvo
Magnus Berlin Örsundsbro MK Grupp H 242
Peter Janssons Åkeri AB
 
Claes Åström Rasbo MK B Renault
Lina Bergstedt Films MK Nationell Special 2WD 19
 
Stefan Edlund Mälaröarnas MK B Volvo
Vladi Rabrenovic Mälaröarnas MK Grupp H 240
 
Thomas Nordström Films MK B Volvo
Peter Nordström Films MK Grupp H 242
 
Petter Palmqvist SMK Gävle B Peugeot
Grupp R 2B 208 R2
 
Håkan Jansson Rasbo MK C Volvo
Grupp H 142
 
Tommy Malmström Rasbo MK C Volvo
Torbjörn Nordenström Rasbo MK Grupp H 242
 
Ulf Andersson Films MK C Opel
Kent Årne Films MK Grupp H Manta
 
Peter Jansson Rasbo MK C Volvo
Grupp H 240
Peter Jansson Åkeri AB
 
Gunnar Holstein MK Rimo C Opel
Markus Holstein MK Rimo Grupp H Ascona B
 
Henrik Löthman Rasbo MK C SEAT
Grupp H Ibiza
 
Daniel Bennerstam Mälaröarnas MK C Renault
Peter Henell Grp. N 1600-2000 Clio
 

Appendix K B-C-Förare
2 participants

Stefan Andersson Almunge MK B Ford
Monica Källberg Almunge MK Appendix K Escort RS 2000
A.R.C MOTORSPORT
 
Christoffer Storäng Rasbo MK FIA Grade C Ford
Appendix K Escort RS 1600
Bevelko Historic Rallyteam Sweden
 

VOC / Grupp F Gr N 0-1600 B-C Förare
8 participants

Kent Nilsson Almunge MK B Volvo
Leif Svensson Almunge MK VOC Mekonomen Rally 244
 
Roger Andersson Films MK C Volvo
Christer Åkerman Films MK VOC Mekonomen Rally 242
 
Jörgen Joons Skutskärs MS C
Daniel Sandmark Skutskärs MS Grp. N < 1400
 
Staffan Larsson Films MK C Volvo
August Larsson VOC Mekonomen Rally 240
 
Tobias Åström Rasbo MK C Volvo
VOC Mekonomen Rally 940
 
Andreas Lindfors Films MK C Volvo
Anneli Olsson VOC Mekonomen Rally 242
 
Olle Åkerlund Almunge C Volvo
Sixten Westman Almunge MK VOC Mekonomen Rally 242
 
Anton Haanpää Films MK C Volvo
Mikael Haanpää Films MK VOC Mekonomen Rally 240
 

B-C - Grupp E
2 participants

Sarah Nilsson Rasbo MK C VW
Julia Nilsson Rasbo MK Grupp E Golf
 
Alexander Eriksson Östhammars MK C Toyota
Andreas Olsson Grupp E Corolla
 

Debutant
1 participants

Andreas Ekengren Sigtuna RC Debutant Volvo
Peter Lindblad Sigtuna RC Standard V70
 

Valid HTML 4.01! Valid CSS!