Svenska English

Anmälningslista Kullingstrofén (Changed 2018-07-20 06:27:20)
201 participants

     = Changed the last 24 h
Driver / CO-driver / Entrant Club Type of licence / Class Car / make

4 wd
13 participants

Bengt Abrahamsson Kullings MS A Mitsubishi
Peter Fogel Kullings MS Grupp R 5 R5
 
Fredrik Dannevall Värmdö BK A Mitsubsihi
Patrick Sjödahl Värmdö BK Nationell Special 4WD Lancer Evo VI
 
Roland Eliasson Östgöta BSF A Mitsubishi
Reine Lundqvist Östgöta BSF Nationell Special 4WD Lancer Evo VI
 
Joachim Grahn Simrishamns MK A Ford
Rickard Nilsson Simrishamns MK Grupp R 5 Fiesta R5
 
Åke Kjellgren Gränna MK A Mitsubishi
Elinor Thörnberg Vetlanda RRC Nationell Special 4WD Lancer Evo VII
 
Anton Eriksson SMK Sundsvall A Skoda
Lars Andersson SMK Trollhättan Grupp R 5 Fabia R5
 
Jacob Jansson Siak A Mitsubishi
Anders Fredriksson Årjängs MK Grupp R 4 Evo X
DA Transport AB Grängesberg
 
David Dannevall Värmdö BK B Mitsubishi
Fanny Jacobson Värmdö BK Nationell Special 4WD Lancer Evo VII
 
Jonny Karlsson Östgöta BSF B Mit
Joel Ardell Norrköpings MK Nationell Special 4WD Lancer Evo VI
 
André Eriksson MK Kopparberg B Subaru
Jonaz Persson MK Kopparberg Nationell Special 4WD Impreza
 
Mikael Hallqvist Finspångs MS B Mazda
Magnus Nillson Katrineholms MK Nationell Special 4WD 323 GTX
 
Tor Bækkevold KNA Eiker C Mitsubishi
Jeanett Haug KNA Eiker Nationell Special 4WD Lancer Evo V
 
Sofia Sörensson SMK Hörby C Mitsubishi
Erika Ledin SMK Hörby Grp. N > 2000 Lancer Evo IX
 

A - 2 wd
31 participants

Peter Börjesson Stenungsunds MS A Volvo
Ida Halvarsson Lima MS Grupp H 242
Team Börjesson Maskin
 
Bengt Carlsson Vara MK A BMW
Martin Kempe Kullings MS Grupp H 325
 
Mats Larsson Fagersta MK A Toyota
Mikael Johansson Fagersta MK Grupp H Corolla
 
Johannes Joons Skutskärs MS A Opel
Niklas Landqvist SMK Uppsala Nationell Special 2WD Astra KitCar
RallyShop Motorsport
 
Lasse Storm Stenungsunds MS A Peugeot
Grupp R 2B 208 R2
 
David Pettersson Asarums MS A Toyota
Victor Johansson Ryds MK Grupp H Starlet
Lightspeed Motorsport
 
Lars Engström Kullings MS A Volvo
Gunnar Flodén Kullings MS Grupp H 940
Jerrys Motorsport
 
Erik Bergman Skillingaryds MK A Opel
Per Andersson Skillingaryds MK Grupp H Corsa
Assistancekåren
 
Pontus Berglund SMK Hörby A Volvo
Julia Thulin SMK Hörby Grupp H 940
 
Jonas Björnvad Mälaröarnas MK A VW
Anna Marions Gotlands MF BK Grupp H Golf
 
Daniel Hellstadius Kullings MS A Volvo
Jonas Eriksson Kullings MS Grupp H 940
 
Thomas Johansson Bengtsfors MC A Volvo
Jimmy Glad Bengtsfors MC Grupp H 940
 
Per Löfqvist Kinds MK A Toyota
Daniel Molin Skene MS Grupp H Corolla
 
Thomas Lennstrand Kullings MS A Volvo
Conny Erixon Kullings MS Grupp H 940
 
Petter Fausko Asker & Bærum Motorsport A Opel
Appendix K Kadett
 
Stefan Alenmalm SMK Trollhättan A Volvo
Ida Bood MK Ratten Grupp H 940
 
Tommy Eliasson Storfors MK A Volvo
Ove Persson SMK Linde Grupp H 940
EC Svenska
 
Martin Norenby Dals MK A Volvo
Kenth-Åke Stenbäck Forshaga MC Grupp H 944
 
Mikael Ericsson SMK Trollhättan A VW
Ida Hegge Vara MK Nationell Special 2WD Golf KitCar
 
Erik Brodin Sandvikens MK A Volvo
Henrik Olsson Hedesunda MK Grupp H 940
 
Martin Jakobsson Kolsva MS A Opel
Lisa Jonasson Filipstads MC Grupp H Corsa B
 
Fredrik Eriksson Katrineholms MK A VW
Kristoffer Nordlund SMK Nyköping Grupp H Golf 16v
 
Emil Karlsson Hällefors MK A Volvo
Jessica Larsson Rasbo MK Grupp H 940
Kjellbergs AB
 
Mikael Wiberg Storfors MK A Volvo
Weine Larsson SMK Karlskoga Grupp H 940
 
Henrik Enner Likenäs MK A VW
Per-Arne Jonsson MK Ratten Nationell Special 2WD Golf III
 
Simon Andersson Bengtsfors MC A Volvo
Urban Fröjd Falköpings MK Grupp H 940
 
Anders Johansson Kullings MS A Volvo
Peter Andersson Kullings MS Grupp H 940
 
Johan Axelsson Nässjö MK A Volvo
Patrik Knutsson Nässjö MK Grupp H 940
 
Simon Johansson Munkfors MC A Volvo
Fredrik Peterson V:a Östergötlands MK Grupp H 940
 
Johan Svensson SMK Valdemarsvik A Volvo
Terje Plomen SMK Valdemarsvik Grupp H 240
 
Victor Karlsson Vimmerby MS A Ford
Jonas Magnér KAK Motorsport Grupp R 2B Fiesta R2
 

B - 2 wd
30 participants

Fredrik Karlander Toarps MK B Volvo
Victor Svensson Ryds MK Grupp H 940
Ramudden.se
 
Alexander Kolbert Götene MK B Volvo
Joakim Ljungkvist Götene MK Grupp H 940
 
Joakim Wiberg Linköpings MS B Volvo
Christian Rosén Åtvidabergs MK Grupp H 940
 
Joacim Grolander Älvbygdens MK B Volvo
Marcus Grolander Älvbygdens MK Grupp H 240
 
Victor Bergsander Kullings MS B Volvo
Christoffer Lund Kullings MS Grupp H 940
 
Hasse Ericsson Kullings MS B Volvo
Benny Larsson Kullings MS Grupp H 940
 
Kjell Hansson Dals MK B Volvo
Henrik Johansson Dals MK Grupp H 940
 
Henrik Oscarson MSK Hammaren B Saab
Roger Lindholm Västerås MS Nationell Special 2WD 9-3 SS
 
Erik Stenberg Kullings MS B Volvo
Oskar Hedén Kullings MS Grupp H 940
 
Tobias Söresjö Kullings MS B Volvo
Rikard Jakobsson Kullings MS Grupp H 940
 
Sven Hansen Fryksdalens MK B Volvo
Magnus Broman Fryksdalens MK Grupp H 242
 
Joakim Björnsson Kolsva MS B Peugeot
Andreas Peters Kolsva MS Grupp H 306
 
Janne Eriksson Säffle MC B BMW
Mathias Häggkvist Säffle MC Grupp H 325
 
Joakim Frisk SMK Sala B Ford
Alexander Glavsjö Fryksdalens MK Grupp H Escort
 
Erik Corell SMK Nyköping B Volvo
Emil Corell SMK Nyköping Grupp H 940
 
Christoffer Haglund SMK Nyköping B Volvo
Patrik Johansson SMK Nyköping Grupp H 940
JP RACING
 
Andreas Ekström V:a Östergötlands MK B Volvo
Lars Jansson Åtvidabergs MK Grupp H 940
Team Slägghammar´n
 
Jimmy Ekström V:a Östergötlands MK B Volvo
Emil Wretemark Linköpings MS Grupp H 940
Team Slägghammar´n
 
Jens Sjöström Lima MS B Volvo
Christian Ohlsson Kils MK Bil Grupp H 940
 
Rasmus Lundh V:a Östergötlands MK B Volvo
Malin Borring V:a Östergötlands MK Grupp H 242
 
Hampus Jakobsson SMK Nyköping B Peugeot
Jens Jakobsson SMK Nyköping Grupp R 2B 208 R2
JP RACING
 
Jonas Wiklund Älvbygdens MK B Volvo
Viktoria Johansson Kullings MS Grupp H 242
 
Albin Ählman SMK Valdemarsvik B Volvo
David Johansson MK Ramunder Grupp H 242
 
Tommy Andersson SMK Trollhättan B Volvo
Calle Örberg SMK Trollhättan Grupp H 940
 
Kent Johansson Falköpings MK B Volvo
Andreas Karlsson Falköpings MK Grupp H 240
 
Emil Johansson SMK Motala Bil B Volvo
Andreas Andersson V:a Östergötlands MK Grupp H 940
 
Tomas Lidén SMK Trollhättan B VW
Ulrika Johansson Kullings MS Grupp H Golf
Fenas
 
Jim Johansson Falköpings MK B Volvo
Fredrik Gustavsson Kullings MS Grupp H 240
 
Pontus Florin Eskilstuna MK B Honda
Marcus Jansson Storfors MK Grupp R 3C Civic Type R
 
Christopher Sundberg Falköpings MK B Volvo
Emelie Andersson Falköpings MK Grupp H 242
 

Appendix K 2WD -81
19 participants

Björn Ask SMK Nyköping A Volvo
Håkan Hult Katrineholms MK Appendix K 240
 
Dan Andersson Sigtuna RC A Ford
Håkan Jansson Sigtuna RC Appendix K Escort
 
Stefan Helsing Rallyklassikerna A Saab
Johan Helsing Appendix K V4
 
Peter Johansson SMK Nyköping A Volvo
Hampus Hulting SMK Nyköping Appendix K 240
JP Racing
 
Arne Bäckström Haninge MK A Volvo
Björn Wessel Carlstad RC Appendix K 240
ARNE BÄCKSTRÖM HISTORIC MOTORSPORT
 
Jan Hagberg Kinds MK A Volvo
Mikael Bielinski Kinds MK Appendix K 242
 
Thommy Lundgren Kullings MS A Saab
Daniel Andersson Kullings MS Appendix K V4
 
Kjell Fransson Vimmerby MS A Renault
Peter Fransson Vimmerby MS Appendix K A310
 
Thomas Hansson Munkfors MC A Volvo
Peter Johansson MK Ratten Appendix K 264
 
Ingemar Bodin Almunge MK A Opel
Stig Hellberg Rasbo MK Appendix K Kadett GTE
R-Sport Sweden
 
Gunnar Asplund Vaxholms MK B Volvo
Olle Asplund Vaxholms MK Appendix K Amazon
 
Leif Pedersen Flens MS B Opel
Oskar Andersson Flens MS Appendix K Ascona B
 
Johnny Sundström Vara MK B Opel
Anton Sundström Vara MK Appendix K Ascona A
 
Morgan Björn Munkfors MC B Saab
Kent Gonner Fagersta MK Appendix K V4
 
Tommy Karlsson SMK Trollhättan C Saab
Kjell Olofsson Kullings MS Appendix K 99 EMS 16 V
 
Ingvar Svensson Kullings MS C Volvo
Jan Gotting Kullings MS Appendix K Amazon
 
Peter Bergsander Gullabo RC C Volvo
Elaine Walve Gullabo RC Appendix K Amazon 122 S
 
Peter Dahlsund Varbergs MK C Opel
Markus Johnzon Varbergs MK Appendix K Ascona B
 
Henrik Höglund Stenungsunds MS C Volvo
Rustan Hagstedt Kils MK Bil Appendix K 242
Linjemontage Motorsport
 

A/B Grupp F / Grupp N -1400 / VOC
24 participants

Göran Wigertson Kullings MS A Volvo
Carola Roos Johanson Kullings MS VOC Mekonomen Rally 940
 
Anders Ericson Toarps MK A Volvo
Grupp F Fwd 850
 
Fredrik Spång Toarps MK A Volvo
Mikael Lindén Toarps MK Grupp F Fwd 850
 
Robert Johansson Göteborgs MF A Volvo
Kim Pettersson SMK Trollhättan VOC Mekonomen Rally 240
 
Isac Nordström Kullings MS A Volvo
David Arhusiander Jämtlands MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Matti Johansson Vara MK A Peugeot
Ronny Johansson Vara MK Grupp F Övriga 206
 
Emil Andersson MK Team Westom A Volvo
Kim Rauséus MK Team Westom VOC Mekonomen Rally 244
 
Rolf Isaksson Dals MK A Volvo
Christoffer Isaksson Dals MK VOC Mekonomen Rally 240
 
Per-Ola Thörnberg Vetlanda RRC A Volvo
Peter T. Modig Vara MK Grupp F Rwd 940
 
Rasmus Palm Eskilstuna MK B Volvo
Alex Hellström Eskilstuna MK Grupp F Rwd 940
SELLHOLM TUNING AB
 
Emil Johansson Falköpings MK B Volvo
Carl Andersson Falköpings MK Grupp F Rwd 940
 
Arvid Tobiazon Ryds MK B Volvo
Carl Tobiazon Ryds MK VOC Mekonomen Rally 240
Jerrys Motorsport
 
Markus Svensson Älmhults MK B Volvo
Joakim Svensson Älmhults MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Erik Jonsson SMK Trollhättan B Volvo
Erling Jonsson SMK Trollhättan Grupp F Rwd 940
Linjemontage Motorsport
 
Viktor Johansson Vara MK B Volvo
Fredrik Palm Skara MK Grupp F Rwd 940
 
Gustav Johansson Fryksdalens MK B Volvo
Kalle Lindskog Storfors MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Dan Rhodin SMK Trollhättan B Volvo
Christer Karlsson SMK Trollhättan VOC Mekonomen Rally 940
 
Robin Thörnberg Vetlanda RRC B Volvo
Oscar Almqvist Vetlanda RRC VOC Mekonomen Rally 940
 
Henrik Nellis Kullings MS B Volvo
Peter Wester Kullings MS VOC Mekonomen Rally 940
 
Håkan Bauer Laxå MK B Volvo
Marika Eng Laxå MK Grupp F Rwd 940
 
Rickard Gustafsson SMK Södermanland B Volvo
Lucas Karlsson Gnesta MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Joakim Ellner Landberg SMK Södermanland B Volvo
Elina Svensson Anderstorp RC VOC Mekonomen Rally 244
 
Mathias Savela Stockholms BK B Volvo
Johanna Hellkvist Hallsberg MK VOC Mekonomen Rally 740
 
Andreas Hultström SMK Nyköping B Volvo
Tom Törngren Gränna MK VOC Mekonomen Rally 940
OpusBilprovning.se
 

A/B - Grupp E
9 participants

Gunnar Larsson Alingsås MK A Toyota
Tomas Östermyr Alingsås MK Grupp E Corolla
 
Jesper Larsson Kristianstads MK A Toyota
Danny Holgersson Ryds MK Grupp E Corolla
Larsson Rally
 
Mikael Johansson Åtvidabergs MK A VW
Jimmy Johansson Åtvidabergs MK Grupp E Golf 4
Gamleby Däck & Motorcentrum AB
 
Jonas Lindfors Eskilstuna MK B VW
Jonna Olsson Katrineholms MK Grupp E Golf
Memo Industriplast Köping AB
 
Alexander Broberg SMK Nyköping B Volvo
Rickard Broberg Värmdö BK Grupp E S80
STENROCK SÄKERHET AB
 
Oscar Arvidsson Gullabo RC B Toyota
Isak Arvidsson Gullabo RC Grupp E Corolla
Larssons Plåtslageri
 
Johan Brorson Dals MK B Saab
Joakim Tollesson Dals MK Grupp E 900
 
Mikael Molin MK Ramunder B Opel
Christer Molin MK Ramunder Grupp E Astra G
 
Håkan Borgh Strängnäs AMS B Opel
Jan Hellenberg Bromma MS Grupp E Astra G
 

C - Grupp E
12 participants

Mattias Jonsson Kullings MS C BMW
Marika Carlsson Sportvagnsällskapet i Jönköping Grupp E Compact
 
Jakob Sandberg Norrahammars MK C VW
Frida Lindström Skillingaryds MK Grupp E Golf
Plombo Motor
 
Niklas Ahlberg Toarps MK C VW
Tobias Sjöqvist Grupp E Golf
 
Per-Åke Johnsson MK Trophy C Volvo
Malin Larsson Orust Bilsportklubb Grupp E 940
TEAM LARSSON MOTORSPORT
 
Joakim Blansch Skillingaryds MK C Opel
Anton Geijersson Skillingaryds MK Grupp E Astra
Hejdu Hejdu Racing
 
Mikael Wigholm Falköpings MK C Volvo
Johan Karlsson Falköpings MK Grupp E 740
 
Torbjörn Åkerblom Skene MS C VW
Magnus Klingvall Skene MS Grupp E Golf Mk 1
 
Jonas Molin Skene MS C Ford
Bengt-Arne Molin Skene MS Grupp E Focus
 
Nicklas Johansson Munkfors MC C Opel
Eddie Nord Munkfors MC Grupp E Astra
Team Munkfors Bilskrot AB
 
Peter Lanner Vara MK C Toyota
Patric Sundström Göteborgs MF Grupp E Corolla
 
Christer Brunnegård Kullings MS C Audi
Emil Ivarsson Kullings MS Grupp E 80
 
Anders Kolberg MK Team Westom C Opel
Olof Lundström MK Team Treske Grupp E Corsa
 

C - 2 wd
16 participants

Johan Fast Toarps MK C BMW
Anton Jansson Kinds MK Grupp H 325
Ramudden.se
 
Sven Börjesson Fjärås MK C Peugeot
Matz Olli Fjärås MK Grupp H 205 GTI
 
Kristoffer Gustavsson Katrineholms MK C Volvo
Viktor Niemistö Katrineholms MK Grupp H 940
C6 Rallyteam
 
Adam Håkansson Asarums MS C Volvo
Mikael Jönsson Asarums MS Grupp H 940
Lightspeed Motorsport
 
Anna Gunvaldsson Stenungsunds MS C Opel
Thomas Gunvaldsson Göteborgs MF Grupp H Ascona B
 
Sebastian Backlund Rimo MK C Ford
Emil Persson Ludvika MS Grp. N 1600-2000 Fiesta ST
 
Morgan Larsson Dals MK C BMW
Mikael Holmstedt Dals MK Grupp H 325
MicroMotorsport
 
Roger Andersson Munkfors MC C Opel
André Lundström Munkfors MC Grupp H Astra
TEAM MUNKFORS BILSKROT AB
 
Jonas Björk MK Team Westom C VW
Lars Persson MK Team Westom Grupp H Golf Mk2
 
Linus Månsson Östgöta BSF C Ford
Carl Eriksson Skillingaryds MK Grp. N 1600-2000 Fiesta ST
 
Fredrik Sjöberg Falköpings MK C Opel
Samuel Claesson Falköpings MK Grupp H Ascona B
 
Johannes Brolin Kullings MS C Volvo
Annie Hellstadius Kullings MS Grupp H 240
Ivarssons Entreprenad
 
Peter Lindman Falköpings MK C Volvo
Lars Johansson Vara MK Grupp H 940
 
Magnus Grahn Gränna MK C Opel
Grupp H Ascona
 
Conny Andersson Älvbygdens MK C Volvo
Leif Gustavsson Älvbygdens MK Grupp H 940
 
Claes Söderqvist Skara MK C Volvo
Crister Svantesson Skara MK Grupp H 940
 

C - Grupp F / Grupp N -1400 / VOC
20 participants

Börje Johansson Kullings MS C Volvo
Ingrid Johansson Kullings MS Grupp F Rwd 240
 
Andreas Petersson SMK Valdemarsvik C Volvo
Lotta Strand SMK Valdemarsvik VOC Mekonomen Rally 940
 
Lars Jägerström Stenungsunds MS C Volvo
Margaretha Jägerström Stenungsunds MS VOC Mekonomen Rally 940
Team Larsson Motorsport
 
Robbin Dahlgren Säffle MC C Volvo
Niklas Höög Åmål MK VOC Mekonomen Rally 740
 
Viktor Sjöberg Älvbygdens MK C Volvo
Jonas Sjöberg Älvbygdens MK Grupp F Rwd 940
 
Christer Johansson Dals MK C Volvo
Magnus Johansson Dals MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Mikael Simonsson SMK Trollhättan C Volvo
Mikael Johansson Stenungsunds MS VOC Mekonomen Rally 940
 
Christer Grolander Älvbygdens MK C Volvo
Annica Grolander Älvbygdens MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Daniel Lindau Göteborgs MF C Volvo
Jonas Helgesson Älvbygdens MK Grupp F Rwd 740
 
Carl Mikaelson Skillingaryds MK C Volvo
Simon Wernersson Skillingaryds MK Grupp F Rwd 240
 
Stefan Andersson SMK Trollhättan C Volvo
Göran Tell SMK Trollhättan VOC Mekonomen Rally 940
 
Johan Holm SMK Trollhättan C Volvo
Christer Holm SMK Trollhättan VOC Mekonomen Rally 240
 
Hampus Lindqvist SMK Nyköping C Volvo
Alexander Eriksson Flens MS VOC Mekonomen Rally 940
 
Simon Bolsgård Skillingaryds MK C Volvo
Daniel Bolsgård Skillingaryds MK Grupp F Rwd 940
 
Henrik Johansson Fryksdalens MK C Volvo
Erik Eriksson Hällefors MK VOC Mekonomen Rally 740
 
Hampus Wallin Vetlanda RRC C Volvo
Christian Gustafsson Nässjö MK Grupp F Rwd 944
 
Fredrik Pettersson Falköpings MK C Volvo
Marcus Lantz Falköpings MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Linus Harling MK Team Westom C Nissan
Thea Vestli KNA Kongsvinger Grupp F Fwd Almera
 
Emil Karlsson Ljungby MK C Volvo
Filip Henningsson Ljungby MK VOC Mekonomen Rally 940
 
Dennis Lundh V:a Östergötlands MK C Volvo
Oscar Gustafsson SMK Motala VOC Mekonomen Rally 242
 

Ungdomsrally
14 participants

Marcus Persson SMK Trollhättan Junior Volvo
Mikael Persson SMK Trollhättan Grupp F Rwd 240
Bilfocus Motorsport
 
Isak Vikman Nora MK Junior Volvo
Pekka Vikman Östernärkes RMC VOC Mekonomen Rally 940
 
Oscar Östlund Hällefors MK Junior Volvo
Anders Östlund Hällefors MK VOC Mekonomen Rally 240
 
Alexander Fogdeby Storfors MK Junior Volvo
Marcus Fogdeby Storfors MK Grupp F Rwd 940
EC Svenska AB
 
Emil Friman Vetlanda RRC Junior Volvo
Andreas Friman Vetlanda RRC VOC Mekonomen Rally 940
 
Calle Carlberg Nässjö MK Junior Volvo
Torbjörn Carlberg Nässjö MK Grupp F Rwd 940
 
Filip Ekenved Göteborgs MF Junior Volvo
Fredrik Ekenved Göteborgs MF VOC Mekonomen Rally 940
 
Tim Lagerstam Kullings MS Junior Volvo
Robin Bäckström Falköpings MK Grupp F Rwd 940
 
Johan Jacobson Kullings MS Junior Audi
Hans Andreasson Kullings MS Grupp E 80
 
Jacob Johannesson Gullabo RC Junior Volvo
Anette Pettersson Gullabo RC VOC Mekonomen Rally 940
Jerrys Motorsport
 
Hugo Johansson Bengtsfors MC Junior Suzuki
Tommy Svensson Bengtsfors MC Grp. N < 1400 Swift Mk2
Autoexperten Butiken Eskilstuna
 
Simon Axelsson Älmhults MK Junior Volvo
Anton Johansson Wäxjö MS Grupp F 740
 
Melvin Bengtsson Kullings MS Junior Toyota
Joakim Bengtsson Kullings MS Grupp E Corolla
 
Kalle Gustafsson Haninge MK Junior Volkswagen
Joakim Gustafsson Haninge MK Grp. N < 1400 Polo
 

Regularity
13 participants

Tomas Ahlberg Toarps MK A Saab
Bernt Lindén Toarps MK Classic Regularity V4
 
Magnus Ershede Götene MK A Saab
Moa Ershede Götene MK Classic Regularity V4
 
Öved Clasén Linköpings MS B Saab
Britt-Marie Clasén Linköpings MS Classic Regularity 99
 
Göran Ljung Kolsva MS C Volvo
Mats Carlbom Kolsva MS Classic Regularity 244
 
Lars-Gunnar Widell Vara MK C Saab
Rickard Stenblom Götene MK Classic Regularity 900
 
Kenneth Johansson Mölndals BSK C Opel
Kerstin Johansson Mölndals BSK Classic Regularity Ascona A
 
Mats Andersson Wäxjö MS C Saab
Arne Gustafsson Wäxjö MS Classic Regularity V4
 
Tore Bigsten Götene MK C Volvo
Inga Bigsten Götene MK Classic Regularity PV 544
 
Roger Andersson Katrineholms MK C Saab
Rose-Marie Andersson Katrineholms MK Classic Regularity V4
 
Mats Hellkvist Hallsbergs MK C Volvo
Babro Martinsson-Hellkvist Hallsbergs MK Classic Regularity 240
 
Aasmund Kleve NAF Motorsport A & B C Volvo
Monty Karland Amcar Classic Regularity 142
 
Jan Österberg Forshaga MC BilO VW
Krister Berglund Kils MK Bil Classic Regularity Golf
 
Jan Nihlén SMK Hörby BilO Volvo
Monica Nihlén SMK Hörby Classic Regularity 144
 

Valid HTML 4.01! Valid CSS!